Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1.5 hónap ismertség, ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.5 hónap ismertség, ismerkedés után (szex is volt már), azért a csajnak is illik azért néha írni a pasinak vagy felhívni nem? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Elvileg ugyan olyan szerelmes belém mint én ő beléje,igaz én sem viszem túlzásba a hívásokat,ugyan is nem akarok rá akaszkodni,de megigyeltem mindig én hívom csak,kicsit rosszul esik hogy magától nem jutok eszébe.Pedig mindig van pénz a telefonján azt tudom.
2013. júl. 20. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Illik bizony :) sőt ez alap lenne szerintem, hogy mindkét fél egyformán veszi ki a részét a dolgokból.

19/L

2013. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.Magától soha nem hív vagy ír.Mindig én írok neki,akkor szokott csak hívni ha nem tudja felvenni és vissza hív.De magától soha nem hívott fel.Mondjuk tény tényleg jól el beszélgetünk mindig,elefonon is vagy bármikor.Érzem rajta hogy szeret,de igazán jól esne ha felhívna néha napján ő is.
2013. júl. 20. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ideig ne hívd, hátha észreveszi magát :) egy kapcsolat a kölcsönösségről szól :)

-első-

2013. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt mond el neki is , ne csak nekünk :D
2013. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő sem akar rád akaszkodni.
2013. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hàt ha annyira szeretne felhivna, vagy csak nem hiànyzol neki. de az is lehet h téleg csak nem akar ràdakaszkodni.
2013. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a barátnõm minden reggel és este ir minimum egy sms-t.
2013. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!