Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az jelenti, hogy nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az jelenti, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit 8 hónapja ismerek. Amióta ismerjük egymást próbál közel kerülni hozzám, mikor meglát,mindig mosolyog, néz,szinte ragyog a szeme, minden lehetőséget kihasznál,hogy a kezemhez érjen,szorítja de nem erőszakosan,simogatja,és mindig belesimogat a tenyerembe. Eddig csak egy csók történt de az is jó pár hónapja és azt se erőltette, még előtte meg is kérdezte hogy engedném-e.

Csakhogy én mindig elküldöm, bunkón viselkedem vele,lehordtam már mindenfélének( idióta, b*zi,patkány, féreg)de még így se tántorít. (hogy miért viselkedem vele így annak ellenére hogy szeretem az most mindegy. Van pár dolog,ami miatt nem lehet semmi. Erre inkább nem térnék ki)

Tegnap viszont én beolvastam neki,hogy minek jön ő errefelé dolgozni,menjem oda ahol én,mert itt senkinek sem fog hiányozni főleg meg nekem nem. És erre azt mondta hogy tudom és nem baj.


Akkor ez azt jelenti,hogy nem is szeret vagy csak nem tudod mit mondani?



2013. júl. 19. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből én azt mondom, hogy szerelmes és egy eleten át szeretni is fog. Szerintem
2013. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a srác helyébe elküldenélek a francba, idióta nőszemély!
2013. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ez az jelenti, hogy nem szeret?


Ez miért fontos, ha ilyen szemétségeket mondasz neki?

Nem kéne hülyíteni szerencsétlent.

2013. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem hülyítem meg is mondtam már neki hogy nem fogok vele kezdeni.



És írtam is, hogy szeretem de nem lehet az enyém. Nem azért viselkedem vele így mert nekem annyira jó,hanem mert muszály!

2013. júl. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!