Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem ilyesmi lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem ilyesmi lányoknál?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy fiatalon eléggé alja módon éltem de már így az évek elteltével, egyre jobban úgy érzem hogy változott az ízlésem a lányok terén nagyon tetszettek régebben is az ilyesmi csajok

[link]

[link]

[link]


Mivel sosem volt ilyen ismeretségem, ezért kérdezem hogy passzolnék, egy hasonló külsővel a fent linkelt lányokhoz?

[link]

A hajam hasonló, a tágítóm is kb ekkora mint a képen


Van értelme foglalkozni ezzel, vagy az ilyen "plázacicák" kerülik a hozzám hasonlókat?

21/F


2013. júl. 21. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az ilyen csajoknak nincs agyuk!
2013. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Képet képet képet :)) L21
2013. júl. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg plázacicákra hajtasz, azoknál nem sok esélyed van, nekik általában a felfújt karú díszb_zik jönnek be. De miért akarsz plázacicákkal kezdeni? Nem komoly kapcsolatra vágysz? A képen lévő lányok szépek, de attól még nem biztos, hogy "plázacicák..." :)
2013. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, az ilyen ostoba libákra buksz? Szép ízlésed van.

Ha van pénzed, bunkó vagy, menő és nagyszájú, akkor biztos.

L

2013. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem illenél hozzájuk. bár fiatalon nekik leginkább a pénzes idősebbek jönnek be, de majdnem biztos hogy bejönnek nekik a "rosszfiúk".
2013. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem van.
2013. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit túloztam a plázás szóval, de valamelyikőtök írta is hogy többségének az ilyen fiúk jönnek be

[link]

Némi igazság van abban is hogy üresfejűek, de ahol én lakom ott tucatjával jönnek ki a gimiből ilyen lányok, annak idején egy suliba jártam párral viszont sose beszéltünk szoktam nézegetni az adatlapjukat és ők inkább a jóravaló fajtából valóak, nem trágárkodnak helyén van az eszük talán abból kifolyólag hogy tanult értelmes lányokról van szó

2013. júl. 21. 16:40
 8/12 anonim ***** válasza:
kár, hogy egy ilyesmi pasi a plázacicákra bukik :(
2013. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy rájuk, csak azt hogy nem tudok jobb megnevezést írni erre az öltözködésre :D
2013. júl. 21. 17:09
 10/12 anonim ***** válasza:
én tudok: anorexiás kiélt ostoba r.i.b.a.n.c.o.k.
2013. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!