Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ma ez a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ma ez a normális a lányoknál, hogy ennyire fehérmájúak? Csak kérdezem.

Figyelt kérdés

Van egy lány, volt osztálytársam. Kb 18 éves és néha találkozgattunk baráti szinten. Tudtam róla hogy kicsit ribi, de meséli a sztorikat és büszkén mondja mintha normális lenne, hogy át megy valakihez és lefekszik vele. Gondoltam hogy van köztük valami, de mondta, hogy csak azért mert ismerik egymást egy ideje ennyi.

Több lány ismerősöm ilyen. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de ő úgy beszél erről, mintha normális lenne. Meg buliba lefekszik azzal aki felszedi egyből. És mondta hogy több mint 10 fiúval lefeküdt, szerintem ez durva. Mit gondoltok?


2013. júl. 19. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó pénzt kapnak érte ne aggódj.


Lelkiismeretük pedig nincs, sosem volt csupán gagyi regényekben meg még gagyibb szappanoperákban.

2013. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek, ennyi. Nem beszélnek meg semmi a szüleikkel és azt hiszik, hogy 18 évesen ők a világ közepe és bármit megtehetnek.

Majd 30 éves korukra amikor rájönnek, hogy mennyire sekélyes és felszínes ribik voltak akkor sajnálni fogják. Én is ismerek olyan 18 éves lányt aki folyton új pasikkal kefél mert azt hiszi ettől lesz több, hát qrvára nem.

De ez ellen nem tudsz tenni semmit, ők ilyenek, ez van.

2013. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sok ilyen van és volt régen is ne csodálkozz.
2013. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Nincsen olyan, hogy normális a szexualitás kérdésében, éppen ezért, EZ miért ne lenne normális? Egy 18 éves lányról beszélünk, aki el tudja dönteni, hogy kivel akar szexelni. Nyilvánvalóan szereti a szexet, amivel semmi probléma nincsen. Ez nem ribiség meg nem ribiség kérdése, hanem egyszerűen csak az a célod, hogy megszégyeníts egy olyan lányt, aki aktív szexuális életet él. Ennek mi értelme van? Meg mégis mi közöd neked az ő testéhez? Az, hogy kivel fekszik le nem mond el semmit az értelmi szintjéről vagy az intellektusáról, az viszont, hogy ezt hogyan kezeli, igen. Viszont neked nyilvánvalóan inkább az előbbivel van problémád.
2013. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!