Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe eshetett? Már 2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett? Már 2 hete késik bnőmnek 5. én kellett volna elvileg megjönnie.

Figyelt kérdés
Nem feküdünk még le egymással szeretnék még várni mert min2en szüzek vagyunk még. De már voltak kisebb dolgok ezek közé tartozik az ujjazás, amit előszőr kb vmikor a múlthét eleje közepe táján csináltam neki, azóta még egyszer volt buliban, meg 2 napja. Azt hallottam h elvileg az előváladéktól is teherbe eshet és az jutott az eszembe h mivan ha az volt az ujjamon mikor bedugtam neki.(középső ujj) Tudom hülye voltam h nem figyeltem nem emlékszem h megtöröltem e a kezem de sztem ha nedves lett volna csak megtöröltem :S Mondtam neki h elkéne mennie az orvoshoz de nagyon nem szeretne :/

2013. júl. 21. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsi rá az esély. Vegyetek egy terhességi tesztet, az már kimutatja.
2013. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá sztem fogunk. Egy barátom szerint gyulladás is lehet neki már 3 hétig is késett emiatt
2013. júl. 21. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy hete ujjaztad meg, előtte semmi nem volt.

Két hete késik neki.


Nem, semmiképp sem lehet terhes.


Orvoshoz menjen, ne tesztet vegyen. Vagy várja meg, amíg megjön, simán a stressztől is késhet.

2013. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem terhesség miatt késik neki. de lehet gyulladása, vagy hormonproblémái is, vagy petefészekcisztája, ha a menstruációja gyakran késik, rendszertelen. szóval, ha nem egyszeri eset ez, akkor lehet, hogy nem lenne rossz ötlet orvoshoz fordulni.

22L

2013. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem szokott neki késni. De volt h tavaly már 1 hónapig kimaradt.
2013. júl. 21. 17:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen lehet terhes,csak Nem tőled:D
2013. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem csalna meg szeretés én is őt
2013. júl. 21. 18:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Hányszor hallottam már ezt,hogy "nem csal meg,mert szeret meg blablabla" :DDD Ha terhes lenne akkor gondolkodj el,hogy mit mondtam:)
2013. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
meg szüz együtt akarjuk majd elveszíteni csak ha teherbe esne az altalam.leirtak alapjan na az betenne rendesen :/
2013. júl. 21. 20:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy terhes legyen, az kell, hogy:

- bejut a spermium

- megtermékenyül

- késik a menstruáció.


Csak ez a sorrend lehetséges. Nálatok nem ez volt, mit nem lehet ezen megérteni? NEM TERHES.

2013. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!