Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe eshetett? Már 2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett? Már 2 hete késik bnőmnek 5. én kellett volna elvileg megjönnie.

Figyelt kérdés
Nem feküdünk még le egymással szeretnék még várni mert min2en szüzek vagyunk még. De már voltak kisebb dolgok ezek közé tartozik az ujjazás, amit előszőr kb vmikor a múlthét eleje közepe táján csináltam neki, azóta még egyszer volt buliban, meg 2 napja. Azt hallottam h elvileg az előváladéktól is teherbe eshet és az jutott az eszembe h mivan ha az volt az ujjamon mikor bedugtam neki.(középső ujj) Tudom hülye voltam h nem figyeltem nem emlékszem h megtöröltem e a kezem de sztem ha nedves lett volna csak megtöröltem :S Mondtam neki h elkéne mennie az orvoshoz de nagyon nem szeretne :/

2013. júl. 21. 17:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
54%

Na, mondjuk más sorrend is elképzelhető... De nem vitázni szeretnék... Mert az esélye egyenlő a nullával. :)


1. késik a menstruáció

2. későn megérik mégis a petesejt (fiatal lányoknál gyakori, hogy vmi miatt rendszertelenné válik a ciklus)

3. PONT akkor PONT odajut egy kisfickó...


De itt annyi szokatlan dolognak kell egyszerre teljesülnie, hogy kizártnak vehető, hogy így történt.

2013. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Vettem 600 ft ért a Müllerbe egy 2 darabos tesztet. Amire az volt írva h 99,9 % os pontossággal megmondja h terhes e vagy nem. Mind a 2 ős 1 csíkos lett vagyis nem terhes.Ennek ellenére még ma sem jött meg neki :S
2013. júl. 28. 18:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd megjön. Vagy menjen el orvoshoz, és akkor nincs parázás, megmondja mi a gond.
2013. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Majd megmondom neki, de még várunk egy kicsit. Am mennyi idő után mutatják ki a tesztek a terhességet ? Hallatom h van olyan ami 2 nap akár, de sztem a z általam vett olcsóbb teszt is 2 hét után már kimutatta volna.
2013. júl. 28. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!