Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura hogy ez az álmom és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura hogy ez az álmom és hogy ennyire szeretek csókolózni?

Figyelt kérdés

Arra vágyok nagyon, hogy egyszer egy lánynak velem legyen az első csókja. Amúgyis imádok csókolózni, fantasztikus, különleges, egyedi dolgonak tartom, sokmindent szeretek benne. És nem csak olyannal akihez valamilyen komolyabb viszony vagy érzelem köt, az is elég ha tetszik vagy szimpatikus a lány, és akkor már jó vele a csók. És így mint csókrajongó szeretném ha egyszer velem csókolózna először egy lány, mert ilyen még nem volt, és így különleges, emlékezetes alkalom lenne nekem, márcsak azért is mert tudom hogy a lánynak is emlékezetes az első csók. Csak az én korosztályomban nehéz oylan lányt találni aki nem csókolózott még, mert a legtöbben hamar túl lesznek ezen, de nekem nem számít a kor, lehet fiatalabb is vagy idősebb is, a csóknál úgysem számít a kor. Amúgy nem vagyok már szűz, komolyabb dolgokban is volt már részem, és persze minden testi dolgot szeretek, de a csókot ezektől függetlenül, önmagában is nagyon szeretem. Olyan lánnyal is nagyon hiányozna már a csók, akinek nem az első lenne, mert már régen nem tudtam csinálni senkivel.


Az érdekelne, hogy ez szokatlan, fura dolog, hogy nekem ez a vágyam? Meg hogy fiúként ennyire rajongok a csókért? Más fiúktól nem igazán hallottam még ezt. Ha esetleg van tippetek, hogy hogyan valósíthatnám meg, azt is szivesen fogadom :) Vagy akárcsak hogy csókpartnert hogy találjak.



2013. júl. 21. 20:12
 1/4 Cyklon ***** válasza:
Nekem minden vágyam hogy egy csőrös kamion megcsókoljon :D
2013. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és lányok is írhatnak, hogy mit gondolnak erről, nekik tetszik ha ilyen egy fiú, vagy nem.
2013. júl. 21. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is imádok, részegen kb. fél órát egyhuzamban lenyomtam egy ismeretlen csajjal. XD
2013. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a csók... az egyik legjobb dolog. Sok mindent le lehet szűrni abból, hogy csókol egy fiú.

Egy teljesen más dimenzióba tud repíteni. Imádom.

15/L

2013. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!