Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra jutottam hogy nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra jutottam hogy nekem nem kell ahhoz férfi, hogy jó érezzem magam és (? )

Figyelt kérdés
ezentúl már nem szeretnék idegeskedni meg bánkódni ha nem sikerül ,vagy ha elromlik egy kapcsolat . Én magammal akarok jól ellenni ,és nem egy férfitól ,kapcsolattól várni ,hogy boldog legyen az életem . Mert nekem magamat kell boldoggá tennem és nem mástól elvárni . Ha van valakim ok jó , ha nincs akkor nincs , úgy is jó . Gondolatok , tapasztalatok ?

2013. júl. 21. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van benne valami hm...
2013. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van benne valami, bár ha nem indulsz el lehet, hogy nem botlasz meg, de nem is haladsz:)
2013. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Nekem sincs szükségem férfira

14/f

2013. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a mai kor butítása az hogy minden a kapcsolattól függ, teljesen normális gondolataid vannak. Egyszer úgyis jönni fog valaki, akivel majd jól érzed magad, addig is, have fun : )
2013. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ilyen rossz tapasztalataid vannak? :o

Írj

17/F

2013. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, és szerintem ezt hívják tudatosságnak. Nekem beválik.
2013. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Néhány évig nem gond és akár jól is érezheted magad
2013. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ameoland ***** válasza:

Ez picit olyan mint a mazoizmus. Fáj,de élvezed. Én ugyan így gondolom. Fárasztó két ember helyett dolgozni és a végén még téged dorgálnak meg. Szóval, elég sokáig lehetne ezt a témát élvezettel boncolgatni egy beszélgetésben, mert nem ilyen egyszerű semmi se :)

Tapasztalat szerint meg..én így élek már pár éve ezzel a mentalitással. Egyenlőre nem nagyon csalódtam

2013. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem így vagyok vele. Rohadtul unom már, hogy egyedül vagyok :(
2013. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ameoland ***** válasza:
Hazudnék én is ha közben nem figyelném a lehetőségeket,hogy találjak párt magamnak. Csak a lényeg abban van,amit a kérdező mondd, hogy önmagadnak felelj meg ne másnak és akkor nagyobb valószínűséggel találsz olyat, aki nem akar megváltoztatni, önmagadért szeret stb...
2013. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!