Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy én vagyok a tökéletes férfi megtestesítője, és mégsem érdeklek semmilyen lányt?

Figyelt kérdés

legfőbb erényem a szerénység, és hogy nem szeretek fölöslegesen beszélni.

Amikor ismerkedek lányokkal szép és jó minden, jól érezzük magunkat, de ha szóba hozom hogy egy lépcsőfokkal feljebb kéne menni, elszaladnak mint a kisangyal. Miért van ez?

Diszkóba mindenkivel tudok táncolni meg összeszedni, de szóba hozom a témát, szólnak a kidobónak hogy perverz vagyok.



#férfi #tökéletesség #megtestesítő #szerény vagyok de hódítani akarok
2013. júl. 20. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én sem értem hogy mi lehet a gond...
2013. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Túl tökéletes vagy, és félnek ettől:) félnek a tökéletességtől, hogy nem elég jók hozzád meg ilyenek:)
2013. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bino ***** válasza:
100%
Talán, mert szerény vagy szívem.
2013. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagy az EGO XD

Bár, mostanában ez a divat, de ez már túl nagy.

Ki akadt a detektor. o.O

2013. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ja kis pisis vagy, ne legyél ilyen szerény, mert amúgy a többi téren természetesen full tökéletes vagy
2013. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Vagy a külsőd nem megnyerő, vagy higéniailag vannak veled gondok, vagy a kisugárzásod vagy a személyiséged a bibi.

Amúgy csöppet beképzeltnek tűnsz :P

Amúgy szerintem ne diszkóban akarj ismerkedni

2013. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
milyen a tökéletes férfi megtestesítője?
2013. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Önbizalom hiányosok a drágáim. Légy határozottabb és keménykezűbb! Egy tökéletes férfi tudja, hogy ő a legtökéletesebb választás az adott nőnek, szóval ne po:csölj annyit.
2013. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tökéletes férfi megtestesítője..hm.
2013. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én télleg szerény vagyok+! és jól írta az egyik válaszoló hogy nincs túl sok önbizalmam, de amúgy szeretek mosolyogni is, ami manapság elég ritka
2013. júl. 20. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!