Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen tulajdonságokkal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal van esélyem arra, hogy belém szeret egy lány?

Figyelt kérdés

Külső:187 cm magas vagyok,elég izmos alkatú,3-4 kg felesleg,sokat sportolok(77 kg vagyok) Nem vagyok valami helyes,de ronda sem..csak átlagos.Szemüvegem van.Egyszerűen öltözködöm,farmer,póló,bőrdzseki a szokásos.Àpolt vagyok.

Belsőre normális,általában kedves,udvariasabb,kicsit csendesebb vagyok.Elég szarkasztikus tudok lenni néha.Nem vagyok nagy tàrsasági ember,de antiszoc se.Még nem volt barátnőm.

Ilyen tulajdonságokkal van esélyem arra,hogy belém szeret egy kedves,normális,átlagos/esetleg csinosabb lány?

17/F


2012. nov. 23. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Van és lesz is még fiatal vagy járj társaságba és majd alakul
2012. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
előbb-utóbb kefélni fogsz tesó. ez elkerülhetetlen:D
2012. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván van esélyed :D Nekem szimpatikus vagy, és külsőnél szeretem, ha valaki magas és sportos. Szóval miért is ne lenne esélyed? :)
2012. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem jött össze semmi.Kevés az önbizalmam,egyszerűen nem érzem magam szeretetremèltónak.
2012. nov. 23. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig biztos az vagy :) Nyugi, senki nem ötévesen kezdi a csajozást. Amit leírtál, az alapján kifejezetten jó esélyeid vannak :)
2012. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!