Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy most esett le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy most esett le neki a tantusz?

Figyelt kérdés
Volt egy sátorozás, ahol együtt aludtunk 2 éjszaka, állandóan együtt voltunk, csináltunk vagy 30közös fotót, és állandóan egymás kezét fogtuk, de nem csattant el egy csók se, mert "nem lehet köztünk semmi mert az osztálytársa vagyok". A buli után megakartam beszélni a dolgokat de lerázott, most azonban beszéltem vele vagy két órát facen és egy :* smileyval köszönt el. Plusz egy kis érdekesség, a nevének jelentéséből: "Bár gondolatai és reakciói gyorsak, mások érzéseit nehezebben, lassabban érti meg."

2013. júl. 21. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

,,Plusz egy kis érdekesség, a nevének jelentéséből: "Bár gondolatai és reakciói gyorsak, mások érzéseit nehezebben, lassabban érti meg.""


Ezt ugye csak viccből írtad ide.


Am. meg miért egy smiley-ra alapozod ezt, próbálj meg vele beszélni személyesen...

2013. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vicc! Nincsenek véletlenek! Jövőhétvégén arra is sor kerül! :)
2013. júl. 21. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

A Nikolettnek egy másik magyarázata:

"A feladata az olyan anyaság megteremtése, amely nem tradicionális, mindig hordoz valami különlegességet. Miközben a sors és a lehetőségek a függetlenség felé sodorják.Keresi az olyan kapcsolatokat, melyek biztonságot adnak, de nincsenek benne érzelmi kötöttségek. Ez negatív esetben személytelenné teheti. A mai társadalmi viszonyok kedveznek neki, hisz elfogadhatóvá teszik a lazább és könnyebb kapcsolatot. "

2013. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!