Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai magömlés SŰRGŐS. Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés SŰRGŐS. Többi infó lent Valami más megoldást ami nektek is segített?

Figyelt kérdés

Korai magömlésben szenvedek egyszerűen képtelen vagyok elterelni a gondolataimat. Felhúzom a gumit és 1-2 perc és végem is már nagyon sok oldalt végig néztem ahol leírnak dolgokat róla de egyik sem segített.

Kíméljetek az olyan kommentektől... pl : olvass utána vagy nézz szét gyakorin mert már 1221323 millión feltették Előre is köszönöm a válaszokat



2013. júl. 22. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ivás segített( mármint pl. 1-2 pohár bor). Egyébként ha már olyan sok mindent végignéztél, akkor nem fogunk tudni újat mondani. Ha semmi nem segített, valószínűleg lelki eredetű lehet a bajod, és azon semmilyen trükk nem tud segíteni, csak orvos.
2013. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első dolog amit itt ajánlgatnak az az, hogy csapd ki előtte egy-két órával. Én ennek nem vagyok a híve, mert ez csak átmenetileg oldja meg a gondot szerintem. Viszont van az elszorításos technika, de ahhoz rengeteg türelem és kitartás kell és az, hogy jól csináld.
2013. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ok, akkor nem mondom, hogy nézz utána, majd utana nézek én XD


www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__4596546-hogyan-is-van-ez


keresd meg, hogy mit irtam ott...

2013. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a linked Te undorító féreg :)
2013. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló orvos ezen hogyan tudna segíteni ??
2013. júl. 22. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Szexuálpszichológus tud segíteni, de nem arról beszélek, hogy ír egy gyógyszert. Ez nem úgy működik, egy elég hosszú folyamat.

Eleinte én is hamar elmentem, de átbeszéltem barátnőmmel, és rendeztem magamban a dolgot, és vért izzadtam úgy kellett koncentrálnom. De sikerült, és azóta csak akkor megyek el hamar, ha rég voltam együtt barátnőmmel, vagy ha nagyon fáradt vagyok.

2013. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__4596546-hogyan-is-van-ez


itt van még 1x, tenyleg nem volt jó az előbb... remelem most jó lesz, de akk masolom amit irtam oda


"Huzzon gumit, ne csak egy kört menyjetek, ha ugyerzi, hogy mingyart vége, akkor aljon meg vagy vegyek ki, esetleg kicsit igyon előtte... Tobbet igy hirtelen nem tudok"

2013. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most sem jót küldtél de ott van a szöveg köszönöm a válaszokat ;)
2013. júl. 23. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!