Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le a számomra már visszataszító szenvedélyemről, az önkielégítésről?

Figyelt kérdés
14 vagyok és 12 éves korom óta mondhatni rendszeresen csinálom. Rettentően idegesít és ahelyett, hogy megnyugtatna, a "tűzijáték" után elfog a bűntudat és rettentően rosszul érzem magam, még ha addig élveztem is a játékot. Régebben - még fénykoromban - volt, hogy naponta többször is megcirógattam a magam kis játékszerét. Néha-néha álmomban is meglep a cucc és ez sem tetszik, borzasztó. Tavaly sikerült leállnom júliustól-novemberig, ez volt a leghosszabb időszak. Valami tanács esetleg a végleges leszokáshoz? MERT MÁR UTÁLOM MAGAM, kérem a hozzáértőket, hogy segítsenek! Az értetlenkedőek hagyjanak figyelmen kívül! Köszi, előre is! :)

2013. júl. 12. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
2013. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
ha ilyen nyálasan beszél a saját farkadról akkor már nincs mit tenni
2013. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

ha néha csinálod, nem baj

de ha annyira zavar, ne csináld

ha van elég önuralmad megállod és kész

de mondom, szerintem ez nem baj, sokan csinálják

2013. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nyálasan beszélek, csak keresem a szóismétléseket!
2013. júl. 12. 18:25
 5/10 A kérdező kommentje:
kerülöm*
2013. júl. 12. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért undorodsz tőle ? Ez teljesen normális :D Ebben az időszakban nagyon erős a szexuális vágy. Bekattansz ha nem csinálod. Vagy ha ennyire zavar, szerezzél egy barátnőt.
2013. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De én nem akarom ezt! Úgy érzem nem való nekem ez az egész mizéria. Úgy értem, gyerek vagyok, annak számítok egyenlőre, hát úgy is akarok élni és élvezni ezt amíg tehetem és nem jön majd a többi felnőttes dolog és gond. Amúgy meg kinek tetszik, ha magömlése van a hajnal közepén és csurom anyag a boxeralsója? Ha a telefonébresztő idegesítő számotokra, ezt ne akarjátok megtudni.
2013. júl. 13. 00:37
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
De...Várj keresem a megfelelő szavakat...De mi a bajod ezzel ??? Vallásod elveibe ütközik vagy mi??? Még ha azt mondod nem akarsz b***ni 14 évesen megértem ,de ez?? Amikor kell akkor kell csak azért ne mindig csak ha kell.....Vagy verd a falba, kérj meg valakit aki a 10. ről téglát hajít rá akkor majd nem kell (a vége vicc senki ne vegyen komolyan!)
2013. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tseppkoe ***** válasza:
Ön-fogadás!
2021. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tseppkoe ***** válasza:

Egyébként meg honnan tanultad azt, hogy ilyesmi miatt "UTÁLNI" kell (kellene) önmagadat?

Kimondottan káros, önromboló! Nem csak sztem...

2021. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!