Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért menekül a szerelem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül a szerelem, a boldogság elől?

Figyelt kérdés
Kölcsönösen "szeretjük" egymást a sráccal, de nem akar kapcsolatot, csak szexet. Nem egy adonisz, de én így is szeretem, viszont ő nem érti meg. De miért nem? Attól, hogy ő olyan, amilyen, még nem kéne elzárni magát a boldogság elől...
2013. júl. 23. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzavar van. Nem Adonisz és csak szexet akar, ez pont fordítva van, hogy adonisz és csak azt akar. :P Mi a fene van felétek? Meggörbült a világ?
2013. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert nekünk fiúknál a szex a boldogság
2013. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Öhm... már nem azért, de ha a külsejével elégedetlen, akkor pont hogy mindent akarna, de szexet csak a legvégén. Úgyhogy számomra ezalapján elég világos, hogy ő csak hülyít téged.
2013. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Joco901019 ***** válasza:
100%
Lehetséges már voltak csalódásai így komoly kapcsolatot nem nagyon akar főleg nem szerelmet, mert így védi magát a lelki sérelmektől. Így csak élvezni akarja az életét szex buli meg ilyesmi. Mutasd meg neki hogy te értékes ember vagy és hűséges hogy megbízhat benned.
2013. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves kettes a magad nevében beszélj!


Vannak emberek akik félnek a kötöttségektől, tudják maguk is, hogy boldogok lennének de nem merik mert azt hiszik ez korlátozni fogja őket.


Sajna tudom milyen ilyet átélni!

2013. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, lehet, attól fél, hogy találok nála jobbat és otthagyom, de nem tenném. :/
2013. júl. 23. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő nem elzárja magát a boldogság elől,ő csak egyszerűen nem akar Téged.Szexre kellesz neki,pont.Ha akarna veled komoly kapcsolatot,elhiheted nekem,hogy lépne ezügyben.Nem lép,nem kellesz,kihasznál.Ennyi.
2013. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hozzátenném,reagálva utolsó kommentedre,hogy felesleges tipikus női logikával belemagyaráznod baromságokat az egészbe.Egyszerűen nem akar veled komoly kapcsolatot,mert nem tudja veled elképzelni...mert nem fogtad meg annyira...mert nem Te vagy az a nő...mert nem akar kötöttséget.Ennyi. Egy Nő
2013. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!