Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy érhetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy érhetném el?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akit már nagyon rég óta ismerek,fél éve nem láttuk egymást amikor újra találkoztunk,egyből egymásra "hangolódtunk" megtetszett a másik,de barátnője volt.1 hónap mulva szakítottak,írt is nekem. Sokat beszéltünk facebookon,élőbe is sokat láttuk egymást,ahol végig bámult,nem is volt kérdés, ki is jelentette,hogy bejövök neki. De akkor én még nem éreztem különösebben semmit,nem jeleztem neki azt,hogy tetszik. Most jöttem rá,hogy nekem fontos és nem akarom elveszíteni,de már késő. Nincs bátorsága.


Tudni kell róla,hogy ő olyan pasi aki minden lányt megkap,ehhez is van hozzászokva,de én teljesen más voltam.(Értem is elég sok fiú rajong.) "Megalázkodott" velem szembe,de már vége,túl későn jöttem rá. Mit tegyek? Nem akarom neki bevallani,túl hosszú,hogy miért nem.


Vasárnap megyünk haverokkal moziba,ő is ott lesz. Ott csinálhatnék valamit?Vissza akarom hódítani.


Köszönöm azoknak,akik veszik a fáradságot,hogy elolvassák és segítsenek

16L 17F



2013. júl. 23. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
célozhatnál rá h neked tetszik ?
2013. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam. De mégis hogy?

Tudom elég hülyén hangzik,de bonyolultabb a helyzet annál,mint amilyennek látszik.

2013. júl. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!