Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúkák, ez mégis hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkák, ez mégis hogy van nálatok?

Figyelt kérdés

10-ből 9 csak dugni akar, mert nem kell kapcsolat, minek, stb.

Majd ha ezt megkapjátok, jön az, hogy csak erre jó... Honnan a feltételezés, hogy jó lehet-e másra vagy sem, ha nem is akarjátok megadni az esélyt, mivel nektek nem kell több?

Ja, és a k*rvázás, ®ibancozás nagy divat... Ha a csaj beadja magát, akkor azért. Ha nem, és visszautasít, akkor meg azért.

Vagyis semmi nem jó...


(A kérdés NEM a lelki sérült "nekem már mindegy lenne, csak legyen valakim" hozzáállású, naphosszat gép előtt kockuló egyéneknek szól...

És ne személyeskedjünk, mindezeket leginkább beszélgetések alapján vontam le....)



2013. júl. 18. 09:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hát ha én valakire ezt mondanám, annak főleg az az oka lenne, hogy éretlen agyilag. másik esetben könnyűvérű. tehát nem alkalmas hosszú kapcsolatra az illetővel.
2013. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Csak mert rossz tapasztalataid vannak, nem kéne általánosítani.

Igen, vannak olyan srácok, akik ilyenek mint amilyeneket itt leírtál, de nem mind.

2013. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És ez kívülről, ránézésre, ruhás fotók alapján eldönthető?...
2013. júl. 18. 10:02
 4/22 anonim ***** válasza:

általánosítás, mint mindig. vannak ilyenek is és olyanok is. egyéne válogatja, valamint az sem mindegy, milyen társaságban hangzanak el az ilyen megnyilvánulások.


ha a személyes véleményemre kíváncsi vagy, írj üzenetet és elmondom :)

2013. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
valószínű mástól hallott vélemények alapján megy ez, meg a kisugárzásból. ha csak röhögsz, visongsz. ne várj jobb véleményt :D
2013. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mármint az első hsz-ra reagáltam...
2013. júl. 18. 10:04
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
először is, a fiúkák megszólításnál gyíkabb szerintem nincsen... amúgy ebből a szövegből én inkább úgy vettem ki, hogy neked nem jó semmi... 10-ből kilenc talál valami kifogást, 1 pedig nem... tehát amikor egy fiú leáll egy lánnyal, akkor egy csak el akarja veszíteni a szüzességét, egy csak üríteni akar, egy megakar fektetni minden nőt, egy fel akar vágni a haverok előtt, stb... és egy azért fektet meg egy nőt, mert komoly kapcsolatra vágyik... tehát az 10-ből egy normális a ti szemetekben, szerintem egész jó arány... mert ugyebár 10 nőből egy csak hülyíti a pasikat, egy csak fogadásból jön össze a sráccal, egy csak azért, hogy csicskázzon neki a pasi, stb... és egy komoly kapcsolatra vágyik...
2013. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Többnyire neten ismerkedek.

És ez az átlag.

A másik végletet a zárójelben jellemeztem.

2013. júl. 18. 10:07
 9/22 A kérdező kommentje:

Férfiaknak ezeket nem nevezhetem.

Mert nem azok.

A srácok túl gyerekes, a pasik meg olyan snassz....:D

2013. júl. 18. 10:09
 10/22 anonim ***** válasza:
Jól gondolom, hogy a 17-20 korosztályban keresgélsz? :)
2013. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!