Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólogatnak be nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólogatnak be nekem az utcán ilyeneket?

Figyelt kérdés
3-szor is történt velem hogy mentem az utcán boltba vagy akárhova és fiúk olyanokat mondanak hogy de csúnya vagyok pedig rohattul nem érzem magam annak ráadásul vékony is vagyok (szerintem ha valaki vékony már nem is lehet olyan ordenáré) meghát milyen csúnyának kell ahhoz lenni hogy észrevegyenek?nincs igazam?akkor me mért mondják ezt?

2013. júl. 23. 20:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem értek abszolút a számítógéphet szóval köszi hogy elmagyaráztad de nekem nem elég részletes,nem kell valahogy hozzákapcsolni a számítógéphez a telefont?
2013. júl. 23. 21:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyenek,az oviba meghúzzák a hajunk ha tetszünk nekik iskolába dobálnak fecnikkel aztán az utcán pedig utánunk szólnak ki így ki úgy,de általában aki megmeri tenni azzal nem kell szóba állni mert retardált hát ez van
2013. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vagy bunkók, vagy tetszel nekik. Letörik az önbizalmad, rést ütnek a pajzson! Ha letörik az önbizalmad, azzal magabiztosabbnak tűnnek, nyerő pozícióba kerülnek.
2013. júl. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!