Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért értik félre? : O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értik félre? : O

Figyelt kérdés

Ha valaki nyitottan, kedvesen viszonyul mindenkihez élőben, akkor miért értik ezt egyesek félre? Sokszor olyan jelnek veszik azt, hogy folyton mosolygok, kedvesen reagálok, hogy akkor most bejönnek nekem... pedig nem. Néha zavaró... : S


19/L



2013. júl. 24. 04:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mert, ha olyan lánnyal találkozol aki nem koptat le bunkón hanem vidám és kedves velünk akkor az furcsa mert nem vagyunk hozzászokva.

Én is sokszor félreértem azt, ha egy lány kedveskedik és esetleg bókol nekem és nem azt kapom, hogy ronda pasi vagyok vagy kopjak le.

2013. júl. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ez miért lehet, én ugyanilyen vagyok, engem is mindig félreértenek, gyakran 2 perc után megszeretnének d...,pedig nem vagyok ribi, csak szeretek mosolyogni az emberekre
2013. júl. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Gondolom azért,mert szokatlan nekik.

De ez ugyanígy van,ha csak segítesz valakinek,akkor is.

2013. júl. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

De én nem úgy értettem, hogy meg akarnám dugni csak mert kedves hanem a kedvesség miatt sokszor többet képzelek bele a dologba mint amennyi benne van.

Például úgy értelmezem, hogy a lány többet szeretne tőlem mint ismerkedés/haverság (most nem szexre gondolok).

2013. júl. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyire szar a helyzet, hogy minden srác egyből közeledésnek veszi ezt?
2013. júl. 24. 04:32
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányok sajnos bunkók, nem is kicsit, És most hatalmas TISZTELET a kivételnek, azaz nektek!;)
2013. júl. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen Sárkány, ennyire szar a helyzet. Manapság abnormális dolognak számít az, ha egy lány nem bunkó.
2013. júl. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én a másik véglet vagyok :D

Ha azért is kedveskedik,akkor se hiszem el :D

2013. júl. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na látod ezzel én is így vagyok amúgy :P De ez nem túl pozitív tulajdonság, örülni kéne neki inkább :)
2013. júl. 24. 04:42
 10/19 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma nő. Van akinél egy mosoly már flört van akinél már egy orálra is rá lehet venni ha megnevettetjük.

Vannak olcsó és drága nők és ha Te tudod hogy melyik értékrendbe tartozol akkor annak alapján meg is tudod válogatni az ismerőseidet is akik nem fogják flörtnek felfogni azt ha nevetsz a viccükön. Ez van... a nők iszonyat tahók lettek a szülök pénzelik őket mindegyik ugy néz ki 11 évesen, mitn egy párizsi kifutómodell, a hülye anyja meg mág büszke is rá.

Ezek után nem értem, miért csodálkozol azon hogy a dicsérő szavaidat a sok kretén máris annak veszi hogy zöld utat kapot.

De ahogy említették is tisztelet a kivételeknek mert vannak szerencsére még jócskán.

Csak azt az elkorcsosult elrohadt részt kellene kivágni mind a nők mind a pasik közül és helyreállna a rend.

2013. júl. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!