Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell leborotválni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell leborotválni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, már 1-2 éve már szőrös. Nagyon idegesít, nem tudok mit csinálni vele, csak a gond van vele. Hogyan kell leborotválni? Esetleg nem felháborító hogy ilyet kérdezek? :\ Apum nincs, ha lenne se beszélném meg vele, hogy hogyan kell. Nos? :) Ja, és azt is kérdezném hogy milyen borotvával célszerű. Köszönöm. :)
2013. júl. 24. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

eldobhatós

zuhany alatt és szappannal

és óvatosan

2013. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?


Amúgy erősebb borotva szerintem megfelelne.

2013. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs, F. :)
2013. júl. 24. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Én hárompengés gillette használok, kádban jól áztasd ki, aztán adjál neki :)

Utána be kenheted estápolóval, hintőporral, ha meg kipattogzik akkor kicsit pihentesd.

2013. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ilyen rizikós? :c

van itt egy kicsike gépem, ami a szőrt tudja elávolnítani... akkor gondolom az is jó lesz hozzá

2013. júl. 24. 14:29
 6/9 A kérdező kommentje:

Odaírtam, hogy F (fiú vagy férfi) vagyok, erre 3 privát jött hogy ne borotváljam mert szexi és hogy milyen puncim van... és mindegyik több volt, mint 25.

Süllyedjen el az összes ilyen idióta...

Szánalom.

2013. júl. 24. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat váraz még azt is bemagyarázzák, hogy tényleg puncid van :D
2013. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lágyéki szőrösödés csak azt jelzi, hogy nemileg érsz. Nem cikis, és nem undorító. Tartsad karban, de ne borotváld, csak rosszabb. A férjem néha hajvágóval rövidre vágja, de nem borotvál soha.
2013. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig küldött válaszokat. :)
2013. júl. 25. 05:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!