Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavar ha egy lánynak kicsit nagyok a szemérem ajkai? Illyetve az mennyire zavar titeket ha nem tudom kökéletes simára leborotválni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 02:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt véleményt mondok hancúroznunk kellene, de biztos nem hisztiznék! Esetleg leborotválhatom én?
2012. jún. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát hogyne ... majd a reklám után :)))) különben van barátom ;D
2012. jún. 8. 02:38
 3/15 anonim ***** válasza:

jajmár ilyen kérdésekkel jönnek ide :(

most nem mindegy? aki szeret annak úgy kellesz ahogy vagy!

csak felpiszkálod itt a férfinépet a kérdéseddel és van is valakid, ez nem szép dolog!

ááá tiszta szánalom az egész :((( már csak egyvalami kell mindenkinek a párkapcsolatban, annyira unom ezt...

2012. jún. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát nem azt kérdeztem hogy ki akar velem baszni ... nemértem miért hergelném fel a férfinépet ! és a barátommal még nem feküdtem le , és kicsit tartok ezektől ...
2012. jún. 8. 02:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mit számít, hogy engem zavarna-e vagy sem? ha nekem nem probléma, attól a barátodnak simán lehet, és vice versa...
2012. jún. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3. voltam. enyje, lányok, nem tudjátok ha csak ilyenekről beszéltek/írtok az is meg tudja ám indítani a férfi fantáziáját. nem kéne ezt tennetek.

jó hogy nem raktok fel meztelen képeket magatokról, hogy fiúk, szerintetek jól nézünk ki?

még jó h az első odaírta a segítő szándékát, ez a minimum! nem tudjátok, hogyan működnek a férfiak. lehet leszólni érte de nem tehetünk róla.

2012. jún. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

3. voltam. és nem ez a fontos, hanem hogy elfogadjátok egymást úgy ahogy vagytok. aztán ha valami nem úgy tetszik neki vagy szerinte lehetne jobb, úgyis megbeszélitek nem? vagy nem erről szól egy párkapcsolat? :O

ha a szeméremajkaid miatt kellesz vagy nem kellesz neki, régen rossz az egész. maga a személyed, aki vagy, ha nem vonzza úgy, akkor régen rossz az egész és ezen áll vagy bukik minden

2012. jún. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem is kell tokeletesen simara borotvalni. sot ami nekem tetszik az a rovid szor, se nem a borostas punci sem a hosszu/gondorodo. na de voltam mar nagy szemeremajku lannyal es bevallom imadtam nyalni/falni oket. :P
2012. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
gyantázd
2012. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem is nagyok a kisajkaim. szerintem csúnyák, de a férfiak még sosem panaszkodtak, hogy zavarná őket. Amikor új pasi jön az életembe, mindig kicsit aggódom, hogy nem fog neki tetszeni a puncim, de ahogy mondtam, ebből még sosem volt gond. szóval szerintem te se aggódj. (ja és a nőgyógyászom mondta, hogy egy csomó tini csaj plasztikáztatni akarja a kisajkait, mert nagyok... szóval nem vagy egyedül a problémával.)

De engem is érdekel, mit gondolnak a pasik a témáról.

2012. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!