Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 13L van egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 13L van egy 16 éves barátom és ő már szeretné hogy lefeküdjek vele! De én még nem akarok! 1 éve járunk és mondta hogy már nem bir még 1 éves várni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
a hiba az ön készülékében van. A szex bizalom, nem türelem játék.
2009. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
nehogy le mertj vele.. késöbb nagyon nagyon meg fogod bánni..... ha szeret vár még vele
2009. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Ne csináld még.

Majd 15-16évesen.

2009. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
ja és még annyit és is lefeküdtem egy lánnyal 13 évesen és mind ketten megbántuk..
2009. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
Megy a börtönbe.
2009. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
97%
Szia! Nekem a fiam 13 éves és még nagyon kisfiús. Látom, hogy a lány osztálytársai sokkal fejlettebbek, de szerintem is nagyon korai még neked a szex. Hidd el, még szexelhetsz az életeben annyit, hogy meg is unod. A fiú, meg amennyiben nem hajlandó kivárni azt az időpontot, amikor Te is felkészültnek érzed magad, akkor Ő nem is szeret igazán. (Egyáltalán nem mindegy, hogy kivel és mikor éled meg az első szexuális élményedet. Tudod, erre még nagymama korodban is emlékezni fogsz). Ez esetben keressen magának egy idősebbet, Te meg ne bánkódj! Nagyon sok szép szerelem áll még előtted. Amennyiben mégis a szex mellett döntesz, nagyon figyeljetek a védezezésre!
2009. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért akar veled lefeküdni mert szeret, hanem mert dúlnak benne a hormonok!Ne haragudj, de ez így van!Biztos szeret is, de akkor nem mond olyanokat hogy nem tud várni!Én 24 évesen házasodtam, a párom addig tudott várni, csak az esküvő után feküdtünk le egymással!Hidd el nagyon ráérsz még!Meg fogod bánni ha lefekszel vele!
2009. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

ha nem bír várni, nem érdemes vele lenned, nem érdemel meg, nem szeret

ha 13 évesen fektet le, bűncselekményt követ el, és tényleg mehet a börtönbe

2009. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem egy évet kell még várnia, hanem ötöt...
2009. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
89%

Ha nem bír várni akkor csak leakar feküdni veled!

DE Ha viszont tényleg szeret a barátod akkor pedig elfogadja a válaszodat ,hogy még várni szeretnél.

2009. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!