Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mire utalhat? Gátlások?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire utalhat? Gátlások? Félelem a komoly döntésektől, helyzetektől?

Figyelt kérdés
Akárhányszor úgy alakul,hogy egy kapcsolatból nem lesz semmi túl komoly , akkor én valahogy megkönnyebbülök . Pl. nem kell mindíg az intimfazonra vigyázni , nem kell törekedni,hogy elbűvölő legyek , nem kell megbeszélni a találkákat és nem kell azon gondolkodni ,hogy most ezen a másik megsértődött-e ,vagy hogy most ezt miért mondta ,milyen bunkó volt stb .

2013. júl. 24. 18:01
 1/6 anonim válasza:
Ugyan így vagyok
2013. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék is kapcsolatot meg nem is . Sokminden megriaszt . Mikor belegondolok hogy mi mindenben kell csinálni kompromisszumból ,meg minden . Á ,nem tudom . Talán ha az ember szerelmes akkor ez mind nem gond . Akkor úgyis odavan a másikért és vele akar általában mindent (gondolom) .
2013. júl. 24. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Én imádok szingli lenni! El nem tudnám képzelni magam egy barátnővel. Egy-két kufircpajti és megy az élet, nem kell semmit túlkomplikálni talikkal, azzal hogy nem mehetsz fesztiválozni, nyaralni egyedül barátaiddal mert féltékenykedik stb.
2013. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is... :/ De gondolom igaz az, amit mondtál, hogy ha egyszer szerelmesek leszünk, akkor valószínűleg nem fogunk ezen gondolkodni. Csak hát ha nem is adok esélyt arra, hogy jobban megismerjem az embereket, mert beijedek idő előtt, akkor nem tudom, hogy fogom ezt kivitelezni. :D
2013. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem kell megbeszélni a találkákat és nem kell azon gondolkodni ,hogy most ezen a másik megsértődött-e ,vagy hogy most ezt miért mondta ,milyen bunkó volt stb "


A találkákkal nem tudom mi a baj. Mi a nehéz benne? Felöltözni alkalomnak megfelelően vagy mi?

A találka utáni rész hát arra pedig azt kell mondjam úgy látszik túlságosan gyerekes emberekkel volt eddig dolgod. Felnőtt érett gondolkodású férfi nem sértődik meg csak ha tényleg durvát mondassz, de arra úgyis rájössz azonnal. Hogy mit miért mond egy férfi azt pedig nem kell túlkomplikálni, általában a legegyszerűbb az oka. Én például azt mondom amit teszek és azt teszem amit mondok. Nem sok gondolkodni való van rajta. Bunkókkal pedig nem nagyon kell összejönni, habár tudom a nők nagyrésze tapad a bunkó emberekre.

2013. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi az egész, hogy eddig olyan partnereid voltak, akiknek az általad leírt dolgok fontosak.

Barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt, és egyáltalán nem zavar bennünket ha nem csípjük ki magunkat(az én esetemben a napi 30x es borotválkozás, hajbeállítás, stb), meg semmi ilyesmi. Ő nem is sminkeli magát pl.

Olyan ember kell neked, akiért nem kell agyoncsípned magad, nem kell elbűvölőnek lenned (mert ha mocsárból jössz ki és tele vagy naphallal) akkor is "elbűvölőnek" tart.

Szerintem ennyi : D

21/F

2013. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!