Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 20....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 20. sz-ba sokkal szexibb nők voltak?

Figyelt kérdés
Láttam képeket amiken 80 as évekbeli fürdőruhákat mutattak be és sokkal formásabbak voltak a nők. Széles csípő, vékony derék, kerek popó, a mellük arányosan nem tul kicsi és nem túl nagy se. Marilyn Monro nak is ilyen alakja volt. Manapság szinte nincs is ilyen alkatú nők. Mièrt van ez?
2013. júl. 24. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Elbutított mindenkit a média
2013. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom már miért! Mert akkoriban olyan alkatu nőket kerestek bikini modellnek mert az volt a női ideál, de manapság csontkollekcióvá teszik a modelleket. Na megválaszoltam a saját kérdésem.
2013. júl. 24. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
És az még a szilikonkorszak előtt történt.
2013. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, akkoriban még a természetes szépség volt a divat.
2013. júl. 24. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
2! ez így van, de csak akkor ha beáll a sorba, de van aki ezt nem teszi, nem is egy van
2013. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Régen a legnevesebb fehérnemű márka, a Victoria's Secret is a formás, nőies idomú nőkről volt híres, ma már ott is átalakult minden, a vékony, extra izmos lányokat keresik...

Ahol még ma is népszerűek a segges-melles csajok, az a Playboy. Bár ott mindenfélét látni, de szívesen fogadják a teltebb hölgyeket is. :)

Ami régen ideál volt, az ma kövérnek számít....

2013. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De azért a playboy ba sem teljesen termèszetes lányok vannak. Meg régen nem volt ps amivel javithattak volna a nők kinézetén egy képen. De ma már szinte minden képet feljavítanak.
2013. júl. 24. 18:42
 8/10 anonim válasza:

Marilyn Monroe szét volt plasztikázva. Ti csak azt hiszitek, hogy olyan természetes volt... A haja festett volt, áll és orr műtétje is volt, meg még ki tudja mi nem..Az egész nő kamu volt, nyilván a neve sem az igazi, drogos is volt, meg egy igazi ku#va(nem emlékszem pontosan de kb. 9-11 abortusza volt), mindez abban az időben. Szóval nem minden úgy van ahogy gondolod.

A témához visszatérve a nő ideál folyamatosan változik (pl. Willendorf vénusz) Azok a vékony nők csak a modellvilágban menők, (persze ők magasak is) csak sajnos a tinilányok mindenhol őket látják, így ők lesznek az ideálok.

2013. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ó. Ezeket nem tudtam Monroról. Legalább ezt is tudom.
2013. júl. 25. 19:33
 10/10 anonim válasza:

[link]

Amúgy Kim Kardashian is ilyen kicsit teltkarcsú nő és ő mostani szépségideál( alacsony, nagy cicik, széles csípő)

2013. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!