Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulná az aki folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulná az aki folyton lepontoz engem korrekt válaszaim ellenére, hogy miért teszi?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 19:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
72%
az ott valószínűleg azért van lepontozva, mert közhelyet szajkózol mindenféle magyarázat nélkül, láthatóan jó pontokat akarsz szerezni. Legközelebb próbáld bővebben kifejteni, vagy ha nincs véleményed, csak hallgass.
2013. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

ma 20:16

Tényleg nem vettem észre, tudom nagyon gáz...

Na mind1 :DD

2013. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
11, milyen közhely? Én a saját véleményemet írtam oda is, lapozz vissza az előző oldalra és nézd meg a kérdést. Mintha utánam következő nem közhelyet írt volna.
2013. júl. 24. 20:27
 14/26 anonim ***** válasza:
Időnként vannak ilyen anomáliák, én csak nagyon ritkán bosszantom már fel magam rajta, mert nem érdemes.
2013. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te írtál közhelyet, de lényegtelen. Engem is le szoktak néha pontozni, mégsem csipogok, így már az alap kérdés is elég szánalmas, pont, mint a közhelyes válaszod/válaszid.
2013. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%

Feltételezhetően azért, mert nem ért veled egyet, ez a kérdés egyébként teljesen fölösleges és értelmetlen. Az hogy a válaszaidat korrektnek tartod, az saját szubjektív véleményed, ezzel nem kell feltétlenül mindenkinek egyetértenie.

Egyébként az idelinkelt kérdéssel kapcsolatban pedig egyetértek azzal, hogy a szexuális kapcsolatok száma az önmagában semmit sem jelent a körülmények ismerete nélkül.

2013. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező.

Először is, te ki vagy? (van egy sejtésem) Csak arra utalok, hogy ha nincs kint a neved akkor mégis miből gondolod, hogy lepontozás a személyed ellen irányul?

Arra esetleg nem gondolsz, hogy szimplán butaságokat írsz vagy értelmetlen, esetleg témába nem illő dolgokat? Fikció sztorikat meg könnyen kiszűrik az emberek szóval amikor nekiállsz hazudgálni azt nem fogják tolerálni.


Nekem nincs kint a nevem, pont ezért, hogy ne a nevem alapján pontozzanak hanem válaszaim alapján, és láss csodát mégis ott virítok a 2. helyen..


Valszeg te csak azért kapod a piros kezeket mert bár te azt hiszed magadról, hogy okos vagy itt az oldalon senki más nem ért veled egyet e téren.

És most meg mint egy kis óvódás sír, hogy miért vagyunk gonoszak vele.. nevetséges :D

2013. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
G. nem is csodálkozom azon hogy lepontoznak,a legtöbb válaszod kitaláció,hiába tűnik korrektnek
2013. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
És én úgy írtam neki kommentet, hogy azt sem tudtam, hogy ki ő.
2013. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
...nem baj, most lepontozhat minden neki nem tetsző választ a sértődött gyermek.
2013. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!