Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak (párválasztásnál)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak (párválasztásnál) valóban az összkép számít?

Figyelt kérdés
Ha egy lány az átlagnál kicsit magasabb (170 cm körül), vékony, de csinos, nőies alkata van, szép arca, de pici mellei. Akkor valóban nem érdekli a férfiakat, hogy a többi adottsága úgymond, mind ideális, csak a melle pici? Ilyenkor tényleg az összkép a fontos, például, ha az a pici mell jól áll neki, (jobban, mintha nagy lenne) főleg a vékony alkatához? Itt most speciel egy B kosaras mellméretre gondolok.

2013. júl. 24. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom így ezt eldönteni ha küldesz egy képet üzenetbe akkor annyit tudok mondani hogy nekem tetszel-e vagy nem
2013. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, igaz.
2013. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a mell áll a középpontban. Bármilyen hihetetlen is, az összkép számít. Mert a lányoknál nem az számít?
2013. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a B kosár az mióta pici?????

Pont belefér a tenyerembe és az a legjobb.

De megmondom neked kérdező, hogy semmi sem számít legalábbis nekem.

Nekem csak a szem, az arc, meg hogy ne legyen 200kilós tehén.

Szemben egyébként is le van írva minden.

2013. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg az összkép számít. És sokkal fontosabb egy magával ragadó egyéniség és stílus a mellméretnél. Ja, és szerintem mi pasik előbb bukunk egy formás popóra mint a mellekre. Legalábbis én :)))És a formás popó mindenki számára elérhető ha már a külsőségeknél tartunk.
2013. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kicsi de formás mell nekem jobban tetszik, mint az átlagosnál nagyobb, kissé logó. Az összképben a csinos külső mellett sokat számít a kulturált, nőies viselkedés is.
2013. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi ezt elfelejtettem leírni, pedig leakartam... az összképhez hozzátenném a megnyerő kisugárzást is.
2013. júl. 24. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért hisztériáznak nőtársaim a mellméret miatt. Nekem is B-kosaras van, na és aztán? Panasz még nem érte, sőt. Többnyire inkább örültek, hogy láthatják és játszhatnak vele. Keira Knightley-t pedig láttad már? Szerintem az egyik leggyönyörűbb nő, akit a mozivásznon láthatsz, de szinte olyan lapos, mint egy kisfiú. Mégis, többnyire olyan szerepeket kap, ahol a nőiség, a báj, a szexualitás, vonzalom, stb (Anna Karenina, a Büszkeség és Balítélet, A Hercegnő, Vágy és vezeklés, stb, stb) megtestesítője.

A visszajelzések nem elég biztatók? Vagy miért vagy megijedve ettől? Merthogy egy ideig én is kicsit aggódtam, hogy talán kicsinek találják a szerencsés szemlékők, de valahogy mindig le voltak nyűgözve inkább, és igen, merem állítani, hogy sokkal jobban áll nekem egy 75-B-s mellméret, mint mondjuk egy 90-D-s lenne... Az alól ki se látszanék. Aránytalan lenne. Nem minden a nagy mell...

2013. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, az összkép számít. A B-s tényleg nem kicsi, hanem átlagos.
2013. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így van, nem minden a nagy mell. Én nőként ezt úgy erősíthetem meg, hogy nekem elég nagy a mellem, és képzeld, nincs pasim már egy jó ideje.

Szóval, láthatod, hiába nagy a mellem, nem ez a lényeg...

2013. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!