Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vethetnek veget a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vethetnek veget a sok abrandozasnak, a szeretethianynak?

Figyelt kérdés

Szoval mar egy jo ideje abrandozni szoktam egy fiurol aki igazabol szeret, megbecsul stb. A gond az hogy en nem szeretem ezt az "alomvilagot", mert tudom, hogy mi a valosag. Nem hiszem, hogy a szuleim hibaja lenne a "szeretethianyom", mert ok szeretnek(bar normalis hogy nem csak azt mutassak es orvendek, hogy nem kenyesztettek el) es mindent az erdekemben tesznek.

Valami modszert tudnatok ajanlani vagy ez csak olyan tini "hiszti" amit kinovok?

15\L



2013. júl. 24. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd később lesznek ilyenek a fiúk amikor lelankad a kangörcsük és kapcsolatot akarnak
2013. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kell egy srác, aki szeret

VAGY

kell egy kutya, aki szeret

2013. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Egy valamit tisztázzunk,sőt kettőt.

1. "A gond az hogy en nem szeretem ezt az "alomvilagot""


Most őt nem szeretet,vagy csak nem hiszed,hogy minden olyan szép lesz mint mondják? ("álomvilág"-hoz hasonló)


2."mar egy jo ideje abrandozni szoktam egy fiurol aki igazabol szeret"


Nem tom hogy tartjátok-e a kapcsolatot, vagy, hogy áll most a helyzet,de ha üziben úgy beszél mint a valóságban,és nem érdekli bármi más, akkor az egy jó jel lehet.Tudd meg,hogy az irántad érző szeretet szívből jön-e neki. Ha máshogy nem is,de ha összejöttök egy kapcsolat erejéig akkor ne siessetek el semmit, és ha őt ez a "lassúság" nem zavarja akkor nem csak a testedért szeret. Ha akarsz akkor írj privit,úgy könnyebb megbeszélni a dolgot :)

2013. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

2\3 valaszolo: Hat baratom vagy kutyam jelenleg nincs, de van ket macskam akik szeretnek. Ez megfelelo? :))

Utolso valaszolo: kicsit felreerthetted a kerdesem, mert nincs egy bizonyos fiu akirol abrandozok, hanem egy olyanrol szoktam almodozni amilyent en szeretnek magamnak. Volt mar olyan, hogy valaki csak azert akart(lehet meg akar) velem kapcsolatot, mert nem volt akkor csaja, de ezt idoben eszrevettem.

2013. júl. 25. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah akkor sorry :) a legelső mondat kicsit furin van megfogalmazva,ezért érthettem félre...
2013. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne változtass ezen, vannak fiúk akiknek pont az ilyen szeretethiányos csajok kellenek, mivel ti legalább megháláljátok a sok gondoskodást, törődést. Csak nehezebb őket megtalálnod, mivel egy picit félénkebek, és nem mernek kezdeményezni. F
2013. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!