Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy tetszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinyuszi hopp :D kérdése:

Mit tehetnék, hogy tetszek a kiszemelt fiúnak? Mi tetszik a fiúknak leginkább egy lányon/lányban? SÜRGŐŐS!

Figyelt kérdés

Szóval.

Pár hete reggel arra ébredtem, hogy szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. De nagyon durván... Azóta igazi megszállott lettem. :\

Mit tehetnék, hogy én is tetszek neki?:) A dolgon még az is nehezít, hogy egy osztályba járunk... szerintetek nem lenne gond egy kapcsolatból?

Légyszi adjatok tanácsokat, mert nem bírom ki tovább ezt így...


2011. ápr. 21. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyidös vagy?
2011. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Szemezzél vele, mosolyogj rá. Legyél mindig a közelében. Kacérkodj. Legyél ügyes! Sok sikert Kicsinyuszi!
2011. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

14.:)

Amúgy volt már több barátom is meg minden, szóval nem vagyok síkhülye a dolgokban... De ez most más. Mert ő az első, akinél úgy érzem, hogy tényleg szerelmes vagyok belé... És nem tudom mit csináljak, és hogy... :(

Msn-en pl nem merek neki írni, mert félek hogy nem tudok miről beszélni vele...:(

2011. ápr. 21. 16:33
 4/5 asdface ***** válasza:
az én barátnőm humoros volt és imádtam
2011. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Beszélgess vele pl: Hogy vagy, mit csinálsz/csináltál.De ha nem is személyesen akkor chaten probálkozz és ha jol megy akkor egy érdekes és hosszú beszélgetés alakul ki köztetek. Az hogy osztálytársak vagytok az meg tök jo. Amugy 13 fiu vagyok és én is ugyan ezt csinálom és legjobb barátok vagyunk. Remélem segitettem. :)
2013. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!