Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez helyrehozható még vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez helyrehozható még vagy már elveszítettem örökre?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomba aki nagyon tettszik nekem és elkövetem egy nagy hibát könnyen adtam neki magam ezért nem voltam számára izgalmas ő ezt nem mondta de szerintem így gondolta, mert be se próbálkozott nálam pedig tudom hogy van valami mert az egyik barátnőm aki vele együtt jár át szoktam nekem mondani hogy emlegetett!Szóval vminek lenni kell!:s Segítsetek!!!!Help!!!
2009. okt. 22. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen elveszítetted örökre, de igazából a tiéd sem volt soha. tanulság: ne menj az ágyba rögtön, mert senki nem fog így tisztelni.
2009. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
RIBANC,KUR.VA,LOTYO,SZAJHA,FASZ.TARISZNYA,MOCSADEK,DOGEDEK= TE
2009. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy lefeküdtem vele!:@ És a második kommi írójának üzenem hogy nem vagyok sem ribanc sem pedig lotyó!Erről ennyit!:@
2009. okt. 23. 11:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és még annyit, hogy ide értelmes válaszokat kérek!
2009. okt. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!