Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vmit elrontottam a ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vmit elrontottam a ismerkedés-félig kapcsolat fázisban, még helyrehozható?

Figyelt kérdés

Szval, ismerkedtünk, összejártunk egyértelmű jelei voltak a testi vonzódásnak. Csak hiányoltam a lelki eredetűeket is...

Furcsa volt az egész, egy idő után arra gondoltam, h vajon neki majd csak egyszer kétszer kellek egy egy menetre és ennyi? Ezek a gondolatok keringtek a fejembe, míg ő talán már már kezdett vna érzelmeket is fűzni felém. Én viszont egyre visszakozóbb lettem, egyre hidegebb.

nem tudtam róla, h neki egy régi kapcsolatából nagy csalódásai, bántalmai vannak. Ha tudtam vna másképp állok a helyzethez és megértem, h miért nem mutatta ki az érzéseit.

Az utolsó találkozásunk csúnyára sikeredett, én szemétkedtem vele, ő meg csak tűrt és tűrt míg végül kibökte, h a volt barátnője mennyire megtörte lelkileg. Egy szemétnek érzem magam. azóta eltelt 2 és fél hét. Nem beszéltünk, csak a találkozás után írtam neki, h ne haragudjon rám és, h sajnálom az amilyen voltam.

Mit tegyek? Nekem hiányzik...


2011. okt. 19. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Te már bocsánatot kértél,mikor írtál neki.Ő meg le se sz*rta.Beijedt.Még mindig csak egy félénk kisgyerek,aki nem képes túllépni az előző kapcsolatain.

Tudod egy kapcsolatot,bármilyen is tiszta lappal kell indítani.Ő erre képtelen volt.Nehogy még te érezd magad ez miatt hibásnak!

Igazi gyenge ez a pasi.

2011. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Attól sajnos meg nekem nagyon hiányzik...
2011. okt. 20. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!