Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kiakadnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kiakadnátok, ha egy nagyon jó barátnőtök bejelentené, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy kezelnétek a helyzetet? Mit mondanátok neki? Tegyük fel, hogy bizalmas a kapcsolatotok.
2009. okt. 22. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Biztos kiakadnék!

A legjobb barátnőm,BARÁTNŐ,nem szerelmem...ez nem okés így.Mit mondanék neki...nem tudom,helyzettől függ.DE biztos nem lenne semmi,mert én CSAK a pasikhoz vonzódom!

2009. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
61%

Én biztosan nem.

Megmondanám neki, hogy én is szeretem, de nem "úgy". Aztán minden maradna a régiben.

2009. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Örülnék, hogy őszinte velem, ez annak a jele, hogy bízik bennem. Igazából nem tudnék mást mondani, mert nem tudom, hogy ez a dolog mennyire befolyásolná a barátságunkat. Azt akarnám, hogy döntse el ő, hogy mi legyen velünk, mert én, bármi derüljön is ki róla, testvéremként fogom szeretni, viszont nem akarom, hogy neki ez a kapcsolat szenvedést és sorozatos csalódásokat okozzon.
2009. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Én nem akadnék ki!!!És ha tetszene nekem is,akkor lehetne több is közöttünk.....!!!!

20/L

2009. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
csatlakozom az utolsóhoz
2009. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Énis csatlakozom az utolsókhoz..:)
2009. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Velem ez megtörtént. Kiakadtam, de csak azon, hogy már jóval azelőtt belémszeretett, hogy megtudtam volna, és hogy hogyan nem vettem észre. Meg hát mindig megosztottam vele a pasiügyeimet, biztosan rosszul esett neki. :S Megbeszéltük, hogy ő nekem csak barát, ezért nem lesz semmi, de nem akartuk elveszíteni a barátságot sem. Pár napig került, aztán ment minden, ahogy régen. Most már mást szeret. :)
2009. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát,én egyszer megmondtam a barátnőmnek(nagyon szeretem még most is, sőt imádom), aki mostanáig kerül =\... de elhiszem h. miért kerül..
2009. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akarom mondani megértem:D
2009. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha tetszene nekem rendben lenne=D
2009. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!