Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mit szolnátok? Tetszene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Fiuk! Mit szolnátok? Tetszene, vagy inkább kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Barátommal nem túl jó a szex, s gondoltam tartanék neki egy kis punci anatómia órát, hogy megfogom a kezét és megmutatom hogy melyek nekem az érzékenyebb területek. Bár igaz ami igaz, nem tudom, hogy képben van-e, vagy csak nekem nem jó. Szóval?
2011. szept. 5. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen magyarázd el hogy neked hol és mi mennyire fáj mert lehet máslánynak ott a jó és pont nem ott csináljka.
2011. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan jól esne, ha szükségem lenne rá. Csinált velem ilyet lány és egész fakezűnek éreztem magam akkor. :-)
2011. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam hogy nagyjából elmondom neki mi fáj, és hol jó:)


elvégre mindenki más...

2011. szept. 5. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akadnék ki, igenis tetszene a dolog. Így teljesen biztosra tudnék menni a továbbiakban örömszerzés terén. :)
2011. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen oké mint az ha egy csajt szopni tanítanak szóval mindketten jóljártok, sok sikert
2011. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hali


Én mindenképpen örülnék neki ugyanis minden lány más..


Mindenképpen jobb ,ha így oldod meg a dolgot mintha keresnél egy dugi pajtit és ,ha kiderül mit tettél akkor vége a kapcsolatnak szimplán 1 butaság miatt.


Esetleg az is lehet ,hogy nem volt még más neki?


Mindenesetre beszélj vele mond és mutasd neki ,hogy neked hogyan esik jól.

2011. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez jó ötlet

legalább ő is tudja majd mi kell neked

2011. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt kell csinálnod.


Volt egy olyan lány akinél semmilyen technika nem jött be. Amikor masztizott (elöttem) akkor ordibálos, hangos orgazmusa volt de én képtelen voltam bármit is kicsikarni belöle. Nem voltam kezdö, kb a 18. nöm volt.


Amikor elege lett, akkor megfogta a kezemet és megmutatta, hogy mit csináljak. Neki például sokkal erösebben kellett rányomni a klitoriszára, mint a többi nönek. Ezt alkalmazni kellett behatolásnál is.


Egyszerüen ebböl annyi kell, hogy lejöjjön, hogy vannak olyan esetek amikor jobb megmutattni és rávezetni a fiut arra, hogy mi jó neked.

2011. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
neki volt elottem ket csaj nekm az elso
2011. szept. 5. 21:33
 10/10 General ***** válasza:
Az, hogy hogyan fogja venni attól is függ, hogy milyen az önkritikája és bírja-e a kritikát. Mert valaki annak is veheti. Sajnos amikor az egyik fél biztosnak veszi, hogy segít a másiknak, a másik nem feltétlenül látja a dolgok ugyanazon oldalát. Szóval hivatkozz majd arra, hogy mindenkinek máshogy jó, és kérdezd meg, hogy NEKI hogy jó!
2011. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!