Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok nem akarna veletek a városban sétálni?

Figyelt kérdés
Azt mondja nem akar a városban sétálni, mert nem akarja, hogy együtt lássanak minket, mert keverni fognak-.- Azt mondja félreértem, meg akar velem mutatkozni, csak nem akarja hogy együtt lássanak. Most akkor ez mi?? Szerintem megalázó..
2013. júl. 25. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Furi..
2013. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem értem, miért jár valaki ilyen pasival. Én nem járnék. Ezt szólnám. Ne mondd, hogy mert szereted! Neki még ki kell kupálnia magát...


Amúgy is mi az, hogy keverni fognak? Kik? Mit? Miért? Gyerekek vagytok még, nem kell kapcsolat.

2013. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az emberek erről beszélnek, hogy mi megint együtt vagyunk,s tb.. Vagy nem tudom. Ezelőtt is jártunk 7 hónapot, akkor nem volt ilyen gond, de fbon elég csúnyákat írtak..
2013. júl. 25. 15:29
 4/15 anonim ***** válasza:
"vagy nem tudom" :DD KOMMUNIKÁLNI LUXUS? Szerintem hagy a fenébe, ha meg beszélni sem tudtok.
2013. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaja, fb, kavaras, varosban egyutt, nem egyutt. 3rd world problems. Inkabb jotekonykodjatok valamit, vagy csinaljatok valami ertelmeset. :)
2013. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jól van tudom na. Az a baja hogy rólunk beszélnének, hogy újra együtt.. De nem értem, később nem beszélnének róla? És nem képes elmagyarázni, mert azt mondja félreértem.
2013. júl. 25. 15:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Ismét egy újjabb fész előnyt ismerkettünk meg, szinte éreztem, hogy ez áll a háttérben.
2013. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még egyszer elmondom, ha az a kérdésed, hogy most akkor ez mi??? Akkor vele beszéld meg. Attól semmi nem lesz jó, hogy nekünk témázol.
2013. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*imerhettünk
2013. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De nem képes elmagyarézni. Csak azt mondja, félreértem.
2013. júl. 25. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!