Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért ilyen sok pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért ilyen sok pasi, hogy nem bírja az elutasítást és kést rántanak? Nem féltek, hogy így jártok, mint ez a szegény magyar lány, akit volt pasija folytott meg Londonban?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 25. 20:29
 1/10 One more please! válasza:
ennyi erővel az élet más területein is lehetne tartani a másik ideggyengesége miatt.
2013. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én azért megcáfolom, hogy minden pasi kést rán, ha el utasítják a nők. Mert, ha így volna akkor nem lennének nők tehát kérdező te sem lennél... :D Szerintem ne általánosíts!


Ez a pasi eleve psziopatha, valami nem volt rendben nála, hogy erre képes volt... szerintem ez megmagyarázhatatlan.

2013. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy minden, hanem hogy elég sok. Egyre több lányt szúrnak le, lőnek le, folytanak meg évről évre.
2013. júl. 25. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
folyt (csorgott) és fojt (fullaszt)
2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Régen is volt ilyen,csak nem jutottak el ennyire az emberekhez.

Amúgy nem félek,régebben beszélgettem egy NaNe-s nővel,ő elmesélte hogy nagyjából mik az intő jelek amiket az ember nem tart fontosnak,később megnéztem az oldalukat is,úgyhogy már tudom hogy milyen apróságoknak tűnő dolgok utalnak arra hogy ilyen "kapcsolatba" kerülök,így ezért ki lehet védeni a dolgokat.

2013. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem félek. Csak a pasik egy kis hányada pszichopata (oké ezen az oldalon hemzsegnek, de ez nem a való élet.), de róluk elég könnyen észre lehet venni. Nem fogok mindenkinek igent mondani csak emiatt -.-ˇˇ
2013. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az igazi pszichopatáról, aki képes ilyesmire, te nem mondod meg előre hogy bajok lesznek vele. akinek meg nagy a pofája, az többnyire megelégszik a megfélemlítéssel, de az igazi elmebeteg jól titkolja.
2013. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a lány sem járt volna ezzel a sráccal szerintem, ha tudja, hogy pszichopata. Csak pár hónap után derült ki, hogy sátánista szokásokhoz van szokva, rémes figurák díszítik otthon a falát. Ezek a pasik nagyon jól rejtik el valódi énjüket, mikor rájössz, hogy ki is ő, már sokszor késő. Ha pedig még jóképű is, akkor a legtöbb lány még könnyebben csapdába csalható, mert a jó külső a legtöbb lány eszét nyomban el is veszi.
2013. júl. 26. 09:13
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ha így öltözködik, akkor miért csodálkozik ha megtámadják? Nem értem...

2013. júl. 26. 09:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ennek a pasinak csak meg kellene nézni a facebook profilját és máris menekülnék a közeléből...amúgy Londonban élek és félek néha kimenni az utcára,nem lakom túl jó környéken,ha lehet,nem mozdulok ki,este pedig biztosan nem.
2013. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!