Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az olyanok,...

Miért van az, hogy az olyanok, mint én, akik szegény MAGYAR családban élnek, ahol a hónap végén már enni sincs mit nem kapnak szinte semmit?

Figyelt kérdés

Jó persze, ez most irigykedésnek hangzik...sőt. az is.

Viszont nem értem hogy vannak ezek a táborok, segélyszervezetek akik pl nyaraltatják a gyerekeket, meg élelmiszereket osztanak, meg ilyesmi mi viszont sosem kapunk semmit, és mégis azt látom, hogyha ilyen eseményekről látok fényképeket, videókat akkor a gyerekek és a sorban állók 80%-a CIGÁNY...

MIÉRT? a magyaroknak miért nem járnak ezek?? Csak látom a szüleimet akik lassan beleőrülnek a nincstelenségbe, próbálnak küzdeni, de nem megy kilábalni innen...Nem értem miért nem segít már valaki nekünk....De nem csak nekünk, rengeteg hasonló helyzetben élő családot ismerek még...mégsem foglalkozik velünk senki...talán mert nem vagyunk kisebbség és azt gondoljuk, hogy mi otthon vagyunk a saját országunkban???:((...:((


2013. jan. 28. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert te csak panaszkodsz, ők meg igénybe veszik, amit lehet.
2013. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem tehetek semmit, de azt is tudom hogy anyáék pályáztak meg ilyeneket, de nem kaptunk semmit belőlük...
2013. jan. 28. 09:20
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem írnád csupa nagybetűkkel a származást, és nem ezen keseregnél, hanem tennél is valamit, talán nem lenne ilyen gondod.
2013. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mit tudnék tenni 15 évesen?
2013. jan. 28. 09:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi is ugyígy vagyunk,azért nem kapunk még csak élelmiszert se mert anya fizetése 200ft-tal meghaladta az egy főre jutó jövedelmet... Pedig gyakorlatilag már most sincs mit ennünk,nem tudom mi lesz velünk 10.-ig.
2013. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha az ember dolgozik már nem jogosult semmire :/
2013. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szüleid nem tesznek semmit, az nem a cigányok hibája! Nem védem a cigányokat, távol álljon tőlem, de a segélyek, stb, azok rászorultsági alapon járnak és nem bőrszín szerint. Ha van autótok, saját lakásotok, és az összjövedelem elér egy bizonyos szintet, akkor nem vagytok rászorulók a törvény szerint.
2013. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezaz. Egy főre jutó jövedelem.

Mindenki szidja itt a "sötétebb bőrűeket", nem bennük van a hiba hanem a szabályokban.

Ha csak 5ft-tal meghaladja a bevételetek az egy főre jutó jövedelmet, már nem vagytok jogosultak a támogatásra.

Szimplán ennyi.

2013. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nincs autónk, sem saját lakásunk. Igen elér egy szintet. De csak papíron, és erről sem én sem a szüleim nem tehetünk hogy a munkahelyükön kettős könyvelés van. Munkát nem válthatnak, mert nincs más...Vagy ez a kevés, vagy semmi. Apát pedig lassan 3 hónapja ki sem fizették...csak papíron. Így mindig szépen és jól hangzik...de nem az.

Mindenki mondja nekem, hogy menj dolgozni. Ha meg nem tudok nyírnak füvet meg sétáltassak kutyát, vagy segítsek öregeknek...viszont ez nem amerika....lehet ott megy az ilyen de itt hiába kérdezek meg akárkit nem kellek, hiszen nem tudnának sem fizetni, és az emberek sem bíznak meg egymásban...


Szóval még mindig fogalmam sincs, hogy mit lehetne tenni a jelenlegi tényleíráson kívül...

2013. jan. 28. 09:49
 10/15 anonim ***** válasza:

Erről megint csak nem a cigányok tehetnek, hogy a szüleid munkaadója tisztességtelen.

Mondjuk ilyet sem hallottam még, hogy papíron több a fizetés. :D Fordítva igen, az "logikus"...

2013. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!