Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj haverom nem érdeklôdik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj haverom nem érdeklôdik, viszont elvárja, hogy én érdeklôdjek iránta. Ez kezd zavarni szerintetek hozzam szóba?

Figyelt kérdés
Ha én kérdezek felôle hosszan válaszol. Ha van problémája megbeszéljük. Viszont ha irnék valamit magamról akkor röviden válaszol és látszólag nem érdekli. Régen nem volt ilyen. Mi lehet az oka? Hozzam szóba?
2013. júl. 25. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondhatod hogy mostanában észrevetted hogy olyan más mintha kevésbé érdekelné mi van veled és ez neked kicsit rosszul esik.
2013. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked még jó. Én csaj haveroktól bármit kérdezek azt röviden letudják. Magukról sem képesek hosszan írni l*sz*rt sem és kérdezik, hogy "na és veled mi újság?" A fenébe én kérdeztem előbb letudja egy nulla válasszal és utána én írjak magamról? Ejj de fel tud bosszantani! Pont annak nem akarnak csacsogni a csajok aki szereti is...
2013. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. Én is ilyen vagyok. Ha kérdezel, rólam vagy bármiről szívesen válaszolok hosszan, de ha valaki magáról mesél nem tudom mit mondjak rá, ezért csak röviden írok valamit.
2013. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második. Én is szeretem ha magáról beszél. Hiszen ez az egyik oka amiért barátok vagyunk. Mert szinte mindent elmond magáról. De néha jól esne ha kérdezne rólam is. Azt nem szeretem ha magamtól kell írjak. És mivel én is segítek neki jól esne ha ez kölcsönös lenne.

Harmadik. Én se vagyok az a kérdezô tipús. Szinte csak akkor tudok beszélni ha magamról kell. De mivel ô fontos nekem megeröltetem magamat és akár több órán át is beszélgetek vele.

Engemet érdekelnek az érzései és ezeket meg is osztja. De ahogy látom ôt nem érdekli az enyém. És ez kezd zavarni. Nem csak neki vannak gondjai és én is megbeszélném valakivel.

2013. júl. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!