Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar másokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar másokat, ha valaki éjjel-nappal budapestet néz?

Figyelt kérdés

tudom, hogy színvonaltalan, béna műsor, (attól még nézek ismeretterjesztőket is), csak érettségi közbe nekiálltam nézni, mert a sok tanulás közben jól esett kicsit nem arra gondolni (pusztítani az agysejtjeim:D). mostanában is bele szoktam nézni, mivel egy barátnőmmel meg szoktuk beszélni mi van benne (akár közben is) és röhögünk rajtuk... ennek ellenére nem fogok lefeküdni a barátnőm apjával, nem megyek el call girlnek, sőt a barátnőm meg én is egyetemre megyünk (persze ez nem tükrözi az értelmi szintet, de azért szerintem hülyék sem vagyunk...)

szóval ha nézek valamit, az nem jelenti azt, hogy egyet is értek vele. de itt mindenki annyira szid mindenkit aki nézi, hogy az valami hihetetlen, mintha az nem az én dolgom lenne...

18L


2013. júl. 25. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én is nézek Balázs show-t amikor már sokat tanultam és kell a lazitás:D de az legalább vicces... de ez???:D
2013. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szerintem ez is vicces, főleg a kommentjeinkkel hozzá :D
2013. júl. 25. 21:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha valaki nézi, attól függetlenül sz#rnak tartom.
2013. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ameoland ***** válasza:
Mert a nézőkön keresztül a kívülállókat telepatikusan is pusztítja, annyira nagy ez a szellemi kútmérgezés! Ellenben a Balázs show formájában legalább egy kellemesen alpári dolgot láthattunk. A suttyósságnak ez a dzsedioldala.
2013. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert nézhetnéd Debrecent is, vagy mondjuk Székesfehérvárt, és bőven elég lenne napi 2 óra, vagy ilyesmi. Aludni se árt néha.
2013. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Lehet nem vagy annyira hülye, mint a műsorban bemutatott emberek, de túl intelligens sem lehetsz, ha neked ez vicces.
2013. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
akkor inkább vagyok unintelligens, mint aki minden dolog elé akkora elvárásokat állít, hogy nem tudja élvezni az életet:P
2013. júl. 25. 22:03
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Mert divat utálni.

Az a kedvencem,amikor valaki leírja,hogy gyűlöli és még egy percet sem látott belőle.

2013. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"akkor inkább vagyok unintelligens, mint aki minden dolog elé akkora elvárásokat állít, hogy nem tudja élvezni az életet:P"


Ide ne írd, hogy YOLO, mert elsírom magam...

2013. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól h vkinek ez nem vicces, még tudja élvezni az életet.. nem értem az összefüggést.. :D De minek ezt itt megkérdezni? Ha akarod, nézzed.. :D
2013. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!