Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz mirelit kaját csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz mirelit kaját csinálni "meglepiként"?

Figyelt kérdés

Nem lesz semilyen alkalom, csak gondolom munka után ha átjön, jobban esne valami ételszerűbbet enni, mint virslit vagy hideget... Egyedül lakom pár hete, még nem főztem ebben a konyhában és nem is hiszem, hogy minden eszköz meglenne, hogy önállóan csinálhassak bármit is. Serpenyő viszont tuti van, és nem is nagy durranás megcsinálni egy fagyasztott fasirtot sültkrumplival.

Máskor ha átjön, általában elmegyünk gyrosozni vagy hambizni, vagy hideget eszünk. De én már unom, szerintem ő is.

Mit gondoltok? Ciki mirelitet csinálni, inkább hagyjam, vagy nem olyan rossz?


2013. júl. 26. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen az a gáz mirelit?
2013. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nem mirelitet csinálnék de te tudod :D
2013. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat az igénytelen megfogalmazásért.
2013. júl. 26. 13:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem esne jól. Inkább akkor csináljon rántottát vag tükörtojást az is jóó.
2013. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Ha mondjuk előre kész tálcában tárolt csak mikrózandó mirelitről van szó, az lehet cink. :) De feltételezem te sem erre gondoltál, hanem mirelit előre kész hússzelet, meg zöldség meg köret.

Ebben az esetben nem az a lényeg, hogy mirelit, hanem a szándék, hogy vacsival várod.

De utána a romok eltakarítására is legyen gondod, mert az az igazi meglepi, ha a romantikus vacsi után, mosogathat a párod, fél este... ;)

2013. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretek minden mű,értéktelen sz**t enni,mert lusta vagyok.Szóval ja ha értékesebb az időd és energiád akkor csinálj ilyen kaját,de ne csüggedj,kis fantáziával normálisabb hozzávalókkal kiegészítheted.
2013. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs időm komolyabbat csinálni, illetve olyat szeretnék amiről tudom, hogy szereti és kivitelezni is tudom. Nyilván csinálnék mellé salátát, meg valami deszertet, mondjuk kekszes pudingot...
2013. júl. 26. 13:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz rendelni alkalmakra dobozos kajákat, amiket csak meg kell melegíteni, vagy még azt sem, ha frissen hozza az ételfutár. Szerintem nem gáz, ha finom :)
2013. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, szoktunk rendelni is, de azt nem én csinálnám...
2013. júl. 26. 14:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, a Pennyben vásárolj Fagylakoma panírozott csirkemellek (kikúrt király), mellé vagy friss salátát (paradicsom, uborka, paprika, stb), vagy sültkrumplit javaslok. Jó étvágyat hozzá!
2013. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!