Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a pasi vékonyabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a pasi vékonyabb, mint a nő?

Figyelt kérdés
Nem a molett duci sarokra gondolok, hanem az átlagos szép csajokra 90 60 90. Az a baj, 180+ létemre 60 kilóval küzdök, edzek meg eszek is rendesen, változtatni nem nagyon tudok, ilyen az alkalom. Egy nő viszont már nagyon hiányzik az életemből, szűz is vagyok, de nem érzem azt, hogy tetszenek bárkinek is. Persze, szugeráljam magamnak, meg olvasok sok pua dolgot, de attól még, mert a külső nem számít annyit, attól még egy emberi kinézetet el kéne érni, amit ugye nem tudok. Nem tekintenek rám férfiként. 18f
2013. júl. 26. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy gáz,szerintem,ha türelmesen vársz(és tényleg fontos,hogy mit gondolsz magadról),biztosan találsz olyan lányt,aki kifejezetten az olyan alkatú srácokat keresi,mint amilyen te is vagy(sok ilyen lányt ismerek) :)
2013. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mister E ***** válasza:
háromóránként hányingerig zabálod magad, és nem sokáig leszel 60 kg
2013. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én világéletemben magasságom -20 kg voltam, találj egy olyan embert aki szeretnél lenni és csináld azt amit ő

meg egyél sok rizst mert magas a hasznos szénhidrát tartalma sokkal magasabb mint a kenyéré ahhoz meg hogy egy csaj átlagosan szép legyen nem kell 90 60 90nek lennie

2013. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokaknak az ilyen testalkatú pasik jönnek be, nem feltétlen a nagyon kigyúrtak, "felfújtak" stb. :)

Nekem eddig csak vékony testalkatú barátaim voltak :)

16L

2013. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm, hát a mostani szerelmem is 180+ és 60 kg körül mozog, de nagyon szép szálkásan izmos teste van és így imádom. Igaz, én meg 50 kg sem vagyok... :) De a lényeg, hogy egyáltalán nem vészes, ha a pasi nem nagy darab.
2013. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!