Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenkit zavar az ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit zavar az ha a pasi vékonyabb mint a csaj?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem udvarolt egy fiú, aki könnyebb volt nálam, pedig én aztán igazán vékonyka vagyok. Undorító volt! Olyan mintha csak csont meg bőr lett volna...
2011. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ha meglátok egy nem tudom pl egy átlagos testalkatú pasit és egy dundi csajt az oké. De ha a csaj is vékony, de a srác vékonyabb az már furán néz ki. Például pár hete kézen fogva sétált előttem egy csaj meg egy srác (ebből következtettem h együtt vannak) és a csaj teljesen normális testalkatú volt, volt feneke, meg húsi rajta, a srácnak meg nem tudtam kitalálni hol a feneke annyira nem volt rajta semmi zsír..

Félreérteni nem kell nem élvezetből néztem a feneküket csak a földet bámultam és megakadt ezen a szemem és fura volt xD

Szóval nálam ezek a különbségek.

2011. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem eleve nagyon férfiatlan, ha (túl) vékony egy pasi. ez olyasmi mint a magasság, alacsonyabb pasit se tudok komolyan venni, vékonyabbat se. így lehet, elég kegyetlenül hangzik. biztos van kivétel :D
2011. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én meg beleszerettem egy igen vékony pasiba (én is nagyon vékony vagyok hozzáteszem), viszont egészen idáig el sem tudtam volna képzelni magam mellett egy vékony pasit, mindig fujjogtam őket és én soha nem akarok ilyen barátot stb. stb., aztán láss csodát, teljesen beleszerettem.
2011. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

attól hogy vékony, még lehet őrületesen szexi. :)

velem is pont ez a helyzet, vékonyabb fiú tetszik.

2011. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem ha bejön és megismered hogy milyen, egyáltalán nem fog érdekelni, hogy milyen a testalkata, ezek csak ostoba előítéletek, jól bizonyítja ezt az előző 2 hozzászóló
2011. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(mármint úgyértem, hogy jól bizonyítják, hogy mennyire nincs értelme az előítéleteknek)
2011. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokakat nem zavar. Engem viszont igen, de érdekes módon csak a saját esetemben. Soha eszembe nem jut, ha meglátok egy vékonyabb pasit, ducibb lánnyal az utcán, hogy zavarónak gondoljam, vagy rossz véleménnyel legyek róla. Másoknál természetesnek érzem. Valamiért viszont zavar, ha vékonyabb nálam egy pasi (de talán inkább úgy mondanám, ha én vagyok nála vastagabb).
2011. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!