Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy ha egy fiú (16)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy ha egy fiú (16) virágot (2szál liliom meg 1szál vörös rózsa) ad a barátnőjének névnapjára? Plusz még valami aranyos plüs macit, valami ékszerrel vagy parfümmel?

Figyelt kérdés
Csak mert az illető baráti köréből, egy tag szerint nagyon gáz ha virágot kap a csaj. Igaz hogy azt 1hónapos kapcsolat "megünneplésre" mondta. Csak gondoltam megkérdezem
2009. okt. 22. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátnőd barátja csak irigykedik. Nyugodtan adhatsz neki virágot. :)
2009. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, aki azt mondja, hogy gáz, csak a pénzével akar felvágni.
2009. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
48%
én személy szerint utálom a virágokat de édes gesztusnak tartom az apró ajándékokkal együtt.L14
2009. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a virággal semmi gond, főleg ha pl. hozzájuk mész fel vagy valami ilyesmi, hogy nem kell utána azt cipelnie a fél városon át, miközben egyéb programokra mentek. A plüss maci is beleférhet ebbe még, de erre még rápakolni valami ékszert vagy parfümöt már túlzás érzésem szerint. Mindennek meg van a maga mértéke, ennyi minden meg már sok, a névnapjára szeretnéd felköszönteni valami kedves ajándékkal, nem a télapó vagy aki az egész puttonyát az ő lakásában szeretné kiüríteni. Maga a helyzet is kínos tudna lenni, ahogy adogatod elő a mindig újabb és újabb (és komolyabb) ajándékokat, meg számára is sokkoló tudhat lenni egy ilyen - meg őszintén szólva erőlködés szaga is volna, az pedig rombolja az egész illúzióját, hangulatát, amit a virágokkal elérnél. A kevesebb több tud lenni.


Maradj a virágnál (piros pont, hogy tudod, hogy páros számú virágot nem adunk), ez nagyon kedves és figyelmes gesztus (nekem még a virágválasztás is tetszik, hogy egy szál vörös rózsa, és két más jellegű), esetleg jöhet rá valami kedves maci is, de ennél többet ne akarj egyszerre rásózni.

2009. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó,ahogy van :)) A barátnődnek kell,hogy tetszen nem a haverjának. Ha fiú az illető valószínűleg lesznek még gondjai az érzelmei kimutatásával,ha lány,akkor szimplán csak irigy :))
2009. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint a virágra értettem,hogy így jó,ahogy van,de egyetértek az elöttem szólóval,tényleg elég a maci vagy parfűm vagy ékszer,de a három együtt sok. De a virág tökéletes :)
2009. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek^^)
2009. okt. 22. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:

1 hónapra sztem nem kell ennyit venned:) elég a virág is, mi örülünk annak h a fiúk egyáltalán számon tartják az évfordulókat:)

17/L

2009. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
őhm azt az 1 hónaposat nem nekünk mondta....mi 4 hónaposok leszünk^^)...de azért köszi
2009. okt. 23. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!