Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eleg nagy a gond beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleg nagy a gond beleszerettem egy fiuba. Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
a gond az hogy nalam 4evvel idosebb. A csajok csak ugy korulugrajak, minden reggel latom mikor megyek suliba de akkor eleg furan viselkkedi, belenez a szemembe meg mosolyog is neha de amikor kozelebb lepp akkor csak ugy elfordul mas fele. miert van ez? Meg nem is beszeltunk miota meglattam elegge megtetszett. Es mmost nem is tudom ,hogy, hogy hivjam fel magamra a figyelmet?
2013. júl. 26. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs is suli...
2013. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14, de suli kozben, meg edzesen is lattam nehanyszor
2013. júl. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!