Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 33 éves férfiba. ő is szeret engem, pedig én csak 17 éves vagyok. A gond az, hogy a szüleimnek hogyan mondjam el? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 18:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%
gratulálok!
2010. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

látszik rajta mennyi idős?

van családja,vagy egyedülálló?

2010. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem, ő nem szeret téged. Csak még jó sokszor meg akar dugni. De így a legjobb, hogy te azt hiszed, hogy szeret, és még sokszor fog tudni megdugni téged :)
2010. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
jaaj mihez gratulálsz?33éves,még nem öreg,bár attól függ milyen a lány felfogása!
2010. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%

en nem tudom mivan a mai fiatal lanyokkal csak a 25-30 eves pasik jonnek mar be nekik pfff


mikor 30 eves leszel a 80 eves tatara fogsz bukni vagy mi?

2010. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

19 éves vagyok!mindig idősebb barátaim voltak!ráadásul nem 1-2 hétig voltunk együtt!mondjuk lehet az annak köszönhető,h a felfogásom nem 19éves szinten van!szóval t se hurrogjátok le!

a mai 18-19 éves fiúk még kb a 13éves szinten le vannak maradva,nem csoda h sok mindenki az idősebbekben lel párra!

2010. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

diq 18-19 evesek szintjen o hadjuk mar az ilyet nem mindenki egyforma lanyokbol is van sok aki 18 eves de nem alt sorba az eszosztasnal


18/F

2010. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10%

azert kell a kis 18 eves csajoknak 30 eves mert annak mar van autoja dollgozik is van mibol vegyen neki minden szart!!!


(sajat boron tapasztaltam es nem egyszer)


18/F

2010. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit el kellene gondolkodnotok mindkettőtöknek. Jó, egy ideig biztos minden oké lesz, meg új, meg minden, de gondolj arra, hogy teljesen más problémák foglalkoztatnak.

Te az érettségire fogsz készülni, lerágod a tíz körmödet, hogy Úristen, hová vesznek föl, meg lesz-e a nyelvvizsgám stb. Az ő fejében pedig olyan dolgok fognak megfordulni, hogy : mikor kell befizetni a villanyszámlát, kaphatok-e most hitelt, hová menjek nyaralni, vehetek-e lakást, már szeretnék gyerekeket stb.


Szerintem nem vagytok egy korosztály. Mondom ezt én, aki most beleszeretett egy 38 éves pasasba, s magamnak sem merem bevallani, mert bár jól kijövünk egymással, de a 11 év mégiscsak érződik a gondolkodásmódunkon.


Próbálj meg a saját korosztályodban keresgélni.

Nem akarok vészjósló lenni, de ez a kapcsolat, kaland, nem biztos, hogy megéri, hogy összevessz a szüleiddel.


26/L

2010. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül szőke?:D amugy meg nem lesz semmi komoly, csak a fiatal csajokkal mindig jobb mind az agyonkefélt vén pumákkal.Gondolj bele, te komolyan vennél egy 10 évest ha járni akarna veled?:D
2010. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!