Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a fityma szűkület?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a fityma szűkület?

Figyelt kérdés
Még gyerek koromban voltam figyelmetlen e téren, mikor azt se tudtam miért is kell ezt csinálni. Ciki ha van? És hogy hozzam elő a témát a szüleimnél?
2013. júl. 26. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak van olyan eset, amikor műteni kell.
2013. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szűk a fitymám, de nem érdekel :D azzal is ugyanúgy lehet sexelni
2013. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, csak nem mindegy mennyire szűk.
2013. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is gyerekként volt, sajnos teljes körülmetéléssel oldották meg. Igyekezni kell a lehető legtöbb előbőrt meghagyni, hogy ne legyen probléma a hiányából. Ha nem elég tágítani, húzogatni, akkor bemetszéssel, esetleg plasztikákkal, vagy részleges metéléssel meg lehet oldani. Olyan dokit kell keresni, aki megoldja így, civilizáltan, anélkül, hogy az egész fitymát le akarná vágni.
2013. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!