Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a testem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a testem miatt nem akarok menni strandra?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy mindenféle ember jár strandra de én tegnap úgy elkeseredtem,mert az egyik ismerősömmel mentünk fürödni és ő 33 éves és szült 1 gyereket se egy stria se csúnya bőr és én meg 20 éves vagyok és ő szülés után jobban néz ki mint én aki még nem szült.Nekem is jó alakom van mert vékony vagyok de mivel nem foglalkozok a testemmel nem olyan már.Annyival vagyok jobb,hogy nekem a fenekem jobb ami neki lapos viszont nekem meg mellem nincs neki se nagy de nem olyan kicsi mint nekem szóval borzasztóan érzem magam,hogy én vagyok a fiatal nekem kellene jól kinéznem és erre pont én vagyok a csúnyább.A barátom akar majd menni strandra de én nem megyek többet mert szégyellem a testem semmi önbizalmam nincs már.
2013. júl. 27. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
ne menj strandra
2013. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor foglalkozz a testeddel, ennyi:) Ha akarod küldök egy jó torrentlinket, amit most találtam nemrég, nagyon jó.
2013. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ne menjek strandra köszi a barátom meg itt fog velem veszekedni,hogy mi bajom van meg akkor megy nélkülem hát kössz.De hiába fogok edzeni most valahogy ezt meg kellene oldanom a strandot de úgy sem ért meg a barátom mert szerinte jól nézek ki.
2013. júl. 27. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a fene bajod van???? Menj el vele a strandra, és ezt ne is emlitsd neki!!!! Aztán meg kezdj el sportolni.
2013. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha nélküled megy a barátod, meg is érdemled. Amúgy jó, hogy ez a legnagyobb problémád. 20 évig nem jutott eszedbe, hogy kicsi a melled?

A tested miatt nincs okod siránkozni a leírtak alapján. A hülyeséged miatt viszont nyugodtan sírj.

2013. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj.
2013. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mutasd magad, biztosan nem vagy olyan takargatni való!
2013. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sinead ***** válasza:
Menj el a strandra nyugodtan, nézz szét, egy csomó bálna fogja mutogatni magát ami majd meghozza az önbizalmad. Ha naponta futnál 30 percet, már elérnéd azt ami neked kell pár hét alatt.
2013. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kit érdekel ha kicsi a melled? a kis mell jól néz ki, legyél rá büszke:) vékony is vagy. ha egy lány vékony, de nem olyan sportos az már bőven szép. Szóval ha nem vagy duci, nyugodtan menj strandra...
2013. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem a testeddel van a baj, hanem az önértékeléseddel...
2013. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!