Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk, hogy szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, hogy szerezzek barátnőt, valami nagyon nem megy nekem, de mi?

Figyelt kérdés

Szoval hogy is mondjam, egy részről minimum egy lúzer vagyok. Még idáig, tehát 23 éves vagyok, lassan 24... és senkim se volt. Ez egyrészt eléggé bánt is, illetve, nem is jó érzés, illetve a hormonok azok úgy 200% on mozognak bennem már lassan.

Lehet hogy túlmisztifikálom a dolgokat? Illetve ha megismerek egy lányt túl sokáig húzom a dolgot és már eljut az inkább hagyjuk szintre?

Nem mondanám magamról hogy ronda vagyok... nem is vagyok alacsony, és kövér se. Képet is küldök bárkinek ha kell. (na nem mintha a nagyobb darab srácoknak nem lenne barátnőjük)Azt se mondhatjuk, hogy éppenséggel hülye bunkó lennék, hogy kiesik a kapa a számból. Illetve ha valaki a pénzzel jön... szerencsére nem anyutól kell pénzt kérnem ha valahova menni akarok, mert én is elég jól keresek.

Tehát ezen háttérinfók után, miért nem megy, mit rontok el?

Mégis mennyi ideig várjak, miután megismerkedek valakivel?

Mennyi idő után hívtok el valakit randira? Lányok titeket mennyi idő után hívott el valaki randira? (az feltétel, hogy nem egy baráti társaságba tartoztatok)

Vagy hogy szólítottak le benneteket? (srácok, ti hogy szólítjátok le a lányokat?)

Előre is köszi annak aki ezt végig olvassa, és még egy pirospont jár annak aki válaszol is.


23F


2013. júl. 27. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Magadban keresed a hibát közben lehet, hogy a környezeteddel van a baj.


Milyen helyekre jársz, milyen csajok vesznek körül? Nem mindegy.


Azt szokták mondani, ha 120 IQ-val bemész 90 alattiak közé, ne csodálkozz ha nem fogsz tudni beilleszkedni.

2013. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fontolgattad már a homoszexualitást? Nem bántásból kérdezem, hanem mert akkor könnyebb dolgod lenne.
2013. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha helyes vagy, csak a stílusoddal lehet a baj

nem hiszem hogy az sokat számítana, hogy mennyi idő után hívsz egy lányt randira, de azért ne várj vele túl sokat

2013. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én harmincas nő vagyok, de az jön be, ha egy pasi határozott. Ha szimpatizál velem, akkor igenis hívjon randira... akár egy óra után is! Neten jöttem össze a barátommal, ő egy órányi beszélgetés után kérdezte meg, hogy megiszunk-e valamit. Annyiból már bőven kiderül, hogy megvan-e a közös hullámhossz, akarunk-e ismerkedni. A többi meg úgyis a randin dől(t) el.
2013. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha meg túl rámenősek vagyunk, akkor meg biztos csak a szexre megyünk, semmise jó, rosszabb mint a szerencsejáték, találgatni hogy mivel nem vágod el magad valakinél.
2013. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na jó de mégse mehetek oda a munkahelyn valakihez azzal mondjuk hogy: Szia te is ittdolgozol? :)
2013. júl. 27. 19:10
 7/12 anonim ***** válasza:
# 5: A túl rámenős nálam az a kategória, ha megkérdezi, hogy "dugunk"? Ha elhív egy italra az pont nem rámenősség!
2013. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát egy idegen odamegy hozzád, Szia, blabla, meginnál velem egy kávét valamikor? És te ja miért ne-vel válaszolsz?
2013. júl. 27. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor működik ha szimpatikus vagy a másik félnek.

De amúgy minél többet próbálkozol annál több esélyed lesz, amíg nem próbálkozol nem lesz esélyed, szóval hajrá!

2013. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy gondolkozol? Átlagosnak érzed magad, vagy deviáns vagy?

Én is úgy vagyok vele, hogy a belsőm miatt nincs kapcsolatom.

2013. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!