Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A baratommal kb. 2 hete szexeltünk. Kiszakadt a gumi, de amikor észrevette ki is vette és nem folytattuk az aktust.Mennyi az esélye ,hogy terhes lettem? Nem jön meg, bár alapból is vannak ilyen gpndjaim, hogy kimarad,késik...stb. De lehet a stressz miatt marad ki, mert nagyon parázok, hogy terhes lettem. (18 éves vagyok) Rosszindulatú megnyilvánulásokat kérlek mellőzzétek! :)
2013. júl. 28. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem is örülnél annak, ha anyuka lennél?
2013. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha két hete volt, akkor már csinálhatsz tesztet. Ha negatív, abbahagyod a parázást, és megjön. Ha pozitív, akkor meg most jön az igazi parázás.
2013. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tényleg szép dolog egy gyermek, de nem érzem még magam késznek erre és az anyagi helyzetem miatt sem vállalnám még be.Előbb biztos hátteret biztosítanék a gyermekem számára.Ez még nekem korai.De szerinted mennyi a valószínűsége,hogy teherbe estem?
2013. júl. 28. 12:51
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen csinálok tesztet.
2013. júl. 28. 12:52
 5/16 anonim ***** válasza:
nem vagy rosszul vagy ilyenek? nekem amikor a terhességem első szakaszában voltam már szinte az első naptól kezdve hánytam ki mindent amit csak megettem. szédültem, émelyegtem. a késés nem biztos hogy csak terhességre utalhat. lehet az felfázás, valamilyen gyulladás a szervezetedben, vagy ahogy írtad is a stressz. :) nyugodj meg picit, és vegyél egy tesztet.jelen esetben az a legbiztosabb. persze megértem az aggodglmad,és az ijedtségedet.
2013. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam a kérdésből, hogy nem ment el!
2013. júl. 28. 12:53
 7/16 anonim ***** válasza:

18 vagy?

miért nem abból indulsz, mikor volt az utolsó első napja, mikor lehetett peteérésed? dugás előtt jó lenne ezt tudni, sajnálom, de ez lenne egy alapkövetelmény

arról nem beszélve, hogy voltál orvosnál, hogy nem rendszeres? ezek alapján előbb tanulj, mert így nem érdemes dugni, hogy egy után ennyit kell idegeskedni

2013. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rosszul,nincs hányingerem..semmi. Csak olyan megjön érzésem van, de ez nem csak a miatt lehet nem?
2013. júl. 28. 12:55
 9/16 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál ezzel a problémával.
2013. júl. 28. 12:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem valünk kell valószínűségszámítási feladatokat végeztetni, hanem csinálni egy tesztet és kész. Téma lezárva. Tök mindegy, hogy mennyi a valószínűsége. (Nem is lehet megmondani, mert a női szervezet nem óramű pontossággal működik, pláne, hogy a tiéd rendszertelen is.)
2013. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!