Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne annak értelme, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne annak értelme, hogy a barátnőd eltitkolja, hogy terhes?

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapos kapcsolatom van, viszonylag ritkán látjuk egymást, heti 1-2x, de valahogy még sose menstruált, amikor együtt voltunk, mindig azt mondta, hogy akkor volt, amikor egy hétig nem láttuk egymást. Ami tökjó, meg kényelmes, de kezdek bizonytalan lenni? De, hát lenne értelme, hogy hazudjon ilyenről? Azt tudja, hogy én nem akarok gyereket, de úgy tudom ő sem, meg hát ez egy új meg ilyen gyakorisággal nem is túl komoly kapcsolat.
2013. júl. 24. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Tudod erre nem vagyunk büszkék, hogy híreszteljük, hogy hé, épp menstruálok. :D Főleg a kapcsolat elején. Én is igyekeztem ezeken a napokon nem találkozni a párommal. De egy idő után elkerülhetetlen.
2013. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jó, de elvileg nem befolyásolja, hogy mikor találkozunk, meg mikor van meg neki, hanem a munkájában mikor van szabadnapja

meg mondtam, hogy azért valahogy jelezze már, mert izgulós típus vagyok, de akkor szerinted nem valószínű, hogy kamuzna valami miatt? Elvileg mostanában is meg kéne jönnie, mert júni 28-a felé már biztos nem volt neki múltkor

2013. júl. 24. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy azon szerencsésekköté tartozik, aki 4 nap alatt túl van a dolgon. :) Nem hinném, hogy kamuzna.
2013. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy lány?

Sorry!

Amúgy vannak olyanok, akiknek nem minden hónapban jön meg hormonális problémák miatt

2013. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és akkor képben van még az a lehetőség is, hogy esetleg nem rendszeres neki... ezt sem szokás híresztelni, de elég sok nő él ezzel együtt... szóval nagyon sok oka lehet, és ebből a terhesség a legkevésbé valószínű
2013. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy terhes. lehet, hogy tényleg pont akkor jött meg neki, amikor nem találkoztatok, de ha mindig így jön ki, akkor az tényleg furcsa. lehet, hogy van valami hormonális problémája?
2013. júl. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mint írtam csak 3 alkalom lehetett max, mert előtte nem voltunk együtt, de utólag azt se tudom, hogy akkor tényleg nem voltunk-e együtt, mindegy azért tesztelhet egyet ha pont nem most jön meg neki, van pár tesztem tartalékba e-bayről:)
2013. júl. 26. 08:31
 8/11 anonim ***** válasza:
de bunkó vagy
2013. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1. bunkó vagy te

2. mi a fenéért lennék? Ha véletlen hazudik vagy ilyesmi, akkor ő a világ legnagyobb bunkója, ha nem hazudik, csak elfelejtett szólni, akkor is nagy szemétséget követ el, momentán még két napig tiszta stresszbe leszek

3. nem tudom mi a bunkóság a tesztelésbe, ajánlom mindenkinek, ha szükség van rá, előző barátnőmmel is muszáj volt, ha késett neki pár vagy sok napot, nem csinált belőle gondot, előző barátjánál is kellett

2013. júl. 27. 06:22
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha a három hónapos barátom, akit eleve ritkán látok, beállítana és az orrom alá nyomna egy terhességi tesztet, csak azért, mert nem hiszi el, amit mondok - kivágnám, mint macskát sz@rni...


Cseszd meg, ha ennyire paranoiás vagy, akkor húzz dupla gumit és ne szexelj.

És próbálj meg kialakítani egy rendes kapcsolatot.

2013. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!