Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok de csak azok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok de csak azok akik űznek bármilyen harcművészetet, akkor megtennétek egy srácnak ilyet?

Figyelt kérdés

Például olyan szerepjátékban való részvételt,ahol le kell győzni A pasit.Tehát földre vinni rúgásokkal ilyesmi,esetleg a földön tartani ráállni,a lábatokat pusziltatni vele stb,tehát hogy érzezze hogy erősebbek vagytok.


Csak lányok válaszoljanak


2009. okt. 23. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

nem

soha többé nem érezném nőnek magam mellette

2009. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
NEm hiszem hogy egy csaj le tudna győzni. De beindítana, átrakötném a kezét, húznám a haját és jól megdugnám hátulról.
2009. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

ez vmi lábfetisiszta izé? Oo

én nem tennék ilyet elég gyász

2009. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Harcművészetet űzök, de fiút így sosem. És nem is fogok. ;)

Szerintem máshogy is lehet "vadulni".

2009. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen igaz csak érdekel hogy hogy reagálnátok egy ilyen kérésre.
2009. okt. 23. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Bolondnak nézném a barátomat ha ilyenre kérne
2009. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem harcmuveszettol fugg. en regebb vivtam (mostanra sajnos abbahagytam, de nagyon tamado es agressziv voltam). a baratommal mi regebb rengeteget verekedtunk poenbol, igaz neha eldurvult de sosem a harag vagy a civakodas miatt. ott es ugy vicces volt a maga modjan, bar 1-1 durvabb menet utan neha besertodott vmelyikunk/mindkettonk de attol meg nagyon elveztuk. egyfajta hancur volt.

de ami a szexet illeti.... ha a baratom kerne ugy egyaltalan nem biztos h ertekelnem. ha magamtol talalnam ki es tudnam biztosra h akarom lehet megcsinalnam es elveznem is nagyon, de csak ha o is hagyja magat es inkabb erzeki lesz az egesz semmint eroszakos. az agyban a gyengedseget, a finom erotikat szeretem. de olyasmit h finomabb letaszitoas, kezek hatrafesziteni es kikotozni elveznem de ha a baratom teljes erobedobassal ellenkezne h igazi harc legyen nem sok eselyem lenne (nagyon eros kell legyel h 1 kicsit is formaban levo pasit legyozz, az viszont mar eleg bizarr xtem) es az ugy mar nem lenne vmi vonzo szerintem.

de amuy xtem nem rossz otlet csak ne legyen tul vadulos es vigyazz h maskor illetve mas helyzetekben ne igy viselkedj mert ha hozzaszoksz 1 nagy papucsot csinalsz a pasidbol akit megunsz vagy otthagy.

2009. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én birkózni szoktam:D

mondjuk az első "ilyen esetnél"-ha új pasim van erősen aggódom a sérülések miatt:)

én nem a talpam nyomtam oda hanem a puncim-igaz tanga volt rajtam.viszont az sose baj ha a srác erősebb:D

engem pont az izgat fel ha mutatja is és ki is fejezi az erejét-nem azt mondom h pofozzon fel de mondjuk lefoghatna meg ilyenek.

2009. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen értem mire gondolsz...köszi a választ.
2009. nov. 12. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!