Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a csúnyáknak tetszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csúnyáknak tetszem?

Figyelt kérdés
Meg se tudom már számolni, hogy hány nő akart volna velem összejönni, de nagy részükre abszolút nem tudtam úgy nézni, mint egy nőre. Volt olyan is, akik nagyon tetszettek, de azoknak meg egyéb defektjük volt. Emiatt már évek óta magányos vagyok. Miért van ennyire ellenem az élet? Mit vétettem? 24F
2013. júl. 28. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Te legalább tetszel valakinek:D Én még anyámnak se:D
2013. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze ezeknek a nőknek a 90%-a azóta boldog párkapcsolatban él, én meg itt vagyok magányosan. :(
2013. júl. 28. 19:25
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyszerűen hihetetlen, hogy a legutóbbi lány, aki végre-valahára tetszett is, 2 hónap alatt nem fogott meg annyira, hogy összejöjjek vele. Pedig nagyon szeretnék már egy barátnőt.
2013. júl. 28. 19:26
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban megismertek volna, onnantól nekik se tetszettél volna!
2013. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az irigykedők kíméljenek meg a saját lelki nyomoruktól. Köszönöm!
2013. júl. 28. 19:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha te is válogatós vagy, akkor miért várod el mástól, hogy ne legyen az?
2013. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát bocsi, de én nem fogok egy olyannal összejönni, akinek valami hibája van. Egész kapcsolat alatt frusztrálna a dolog, annyira meg nem vagyok kapcsolatfüggő, hogy csak azért legyen valakim, hogy ne legyek egyedül. Csak már ennyi év után nagyon idegesítő, hogy nincs hozzám méltó lány.
2013. júl. 28. 19:31
 8/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valami hibája. Olyan nincs, hogy tökéletes.
2013. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyrészt: el kell keserítselek, nincs tökéletes nő, ergo nem fogsz ,,ilyet" találni! Másrészt: ne görcsölj rá, hogy neked mindenképp ,,kell" barátnő...majd jönni fog, csak lazíts! Ja és... a legnagyobb jószándékkal írom, hogy te sem vagy tökéletes!
2013. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tökéletes kell, de eddig mindenkiben volt zavaró hiba. Úgy meg hogy szeressek valakit, hogy bízzak benne?
2013. júl. 28. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!