Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg pasik, apukátok, anyukát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik, apukátok, anyukátok, nagyszülleitek hogy fogadják, ha pl meglátogatjátok a pasitok, vagy ottalszotok nála?

Figyelt kérdés
Akik még otthon laknak,meleg pasik,vagy a pasitok lakik még otthon a szüleinél-ti szoktatok a szülők előtt csókolózni,ölelkezni?Persze komoly kapcsolatban lévő fiúk,aputok,anyutok egyáltalán h fogadta a másságotokat?És a szerelmetek szülei hogyan viszonyultak hozzátok?Bemutatkozás,stb.van,h csak este mentek át a fiútokhoz?

2013. júl. 28. 22:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért,bedöglött a telóm,és most kénytelen vagyok egy gombosról írni,elég nehéz,sorry:s
2013. júl. 28. 23:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szeretik a barátomat. apa nem tudja. meg a család apai része. többiek mind tudják, meg szoktam csókolni, ölelni előttük. nem élek már otthon, de ha hazamegyek anya mindig hívja ebédre a barátomat is meg hétvégére. elváltak amúgy a szüleim, apa előtt kamunőm van:D barátom szülei még nem tudnak rólam, de anyukája esélyes hogy sejti.


21/F

2013. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!És a párod családja gondolom tudják róla a dolgot!Mért nem mondtáok még el nekik,h mi van köztetek?Amúgy milyen viszonyban vagy a lányokkal?Barátkozol velük?Hány éves vagy?
2013. júl. 30. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a barátom szülei nem tudják még azt se hogy meleg. a lányokkal jó viszonyban vagyok...vagy ezt hogy érted?:D sok barátnőm van. 21 vagyok de azt írtam is:)
2013. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,ne haragudj:segy pasi miatt kérdeztem,ő elvan a csajokkal,az idősebbekkel is,de gyanus,lehet,h meleg:sazért van el így a lányokkal,bár volt egy érekes ,,megmozdulása''
2013. júl. 30. 23:30
 6/8 anonim válasza:
0%
Borzalom!
2013. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem az összefüggést.. :D
2013. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem minek kamubarátnőt tartani,ez olyan szánalmas.

Ennél az sokkal jobb,ha azt mondod nem akarsz párkapcsolatot.

Az olyan szülő,aki előtt ezt ellehet játszani az amúgy sem ér semmit,ha nem vesz észre semmit az egészből,mert csak ilyen felszínes szülő-gyermek kapcsolat felnőtt korban.Kb annyi,hogy tudja a nevedet,semmi több.Ezért nem tudom minek kell gyerek az ilyen szülőknek.

2013. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!